Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Krzesełka do karmienia BABYBJORN

( ilość produktów: 2 )

Krzesełka do karmienia dla dziecka to produkt, który rodzice kupują dla swojej pociechy, kiedy ta rozpoczyna przygodę z "dorosłym" jedzeniem.

 

Zapewnia ergonomiczną pozycję podczas siedzenia. Posiada zaokrąglone oparcie, które obejmując plecy dziecka pomaga mu siedzieć prosto i wygodnie. Wszystkie wymiary krzesełka BABYBJÖRN zostały tak dobrane, aby idealnie dopasować je do wymiarów dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Dodatkowo BabyBjorn krzesełko można łatwo dopasować w miarę wzrostu dziecka.

 

Krzesełko BabyBjorn składa się jednym ruchem, a po złożeniu ma tylko 25 cm głębokości. Krzesełko do karmienia BabyBjorn łatwo przechować w małym mieszkaniu albo zabierać ze sobą do dziadków, czy na wakacje.

 

Krzesełko nie ma absolutnie żadnych zakamarków, gdzie mogłyby gromadzić się resztki jedzenia. Tacka jest regulowana i można ją idealnie dopasować do dziecka (jedzenie, które wypadnie trafia na tackę, a nie na siedzisko do karmienia). BabyBjorn pomyślało także o tacce, która jest łatwo zdejmowana i można ją myć w zmywarce. Jeśli mimo wszystko krzesełko się zabrudzi po prostu umyj je pod prysznicem.

 

BabyBjorn krzesełko do karmienia to produkt dostępny w wielu kolorach. Każda mała pociecha - chłopiec czy dziewczynka znajdzie kolor odpowiedni dla siebie.

pixel