Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Zabezpieczenia dla dzieci

( ilość produktów: 12 )

Zabezpieczenia dla dzieci to nieodzowny element każdego domu, w którym mieszka mały odkrywca. Ciekawe dziecięce paluszki potrafią dostać się w najmniejsze zakamarki, często narażając ich właściciela na nieprzyjemne konsekwencje. Nie wszystko powinno znajdować się w zasięgu rączek maluszka, dlatego z myślą o ich bezpieczeństwie oferujemy najwyższej jakości akcesoria zabezpieczające, które ochronią wszędobylskiego malca przed urazami.

W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co niezbędne do odpowiedniego zabezpieczenia domu. Produkty z oferty zabezpieczenia dla dzieci są produktami duńskiej firmy BabyDan.

Produkt, który musi pojawić się w każdym domu, w którym znajduje się mały odkrywca to zabezpieczenia na okno dla dzieci. Takie blokady do okien umożliwiają zablokowanie okna w pozycji zamkniętej lub uchylonej. Zabezpieczenie okien przed dziećmi to nie tylko konieczność, ale obowiązek każdego rodzica malucha. Dzięki takiej blokadzie szerokość uchylenia okna jest regulowana w zakresie uniemożliwiającym wypadnięcie dziecka. I co najważniejsze takie zabezpieczenia na okna przed dziećmi pasują do wszystkich typów okien.

Kolejnym produktem, który z pewnością przyda się, aby zapewnić bezpieczny dom dla dziecka będą blokady szuflad, które pomogą uniknąć przytrzaśnięcia paluszków. Zaślepki gniazd elektrycznych ochronią dziecko przed niebezpiecznym dla zdrowia i życia porażeniem prądem. Równie przydatne są blokady szafek wykonane z mocnego i trwałego plastiku, będącego skuteczną przeszkodą dla zbyt ciekawego maluszka.

Akcesoria zabezpieczające to gwarancja bezpieczeństwa dziecka oraz spokoju rodziców ? możecie bez przeszkód pozwolić Waszemu dziecku odkrywać otaczający go świat bez zbędnego ryzyka.

pixel