Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Cleverclixx

( ilość produktów: 22 )

Co wyróżnia klocki magnetyczne Cleverclixx?

Klocki magnetyczne Cleverclixx to wyjątkowe zestawy oraz bardzo dopracowane i solidnie wykonane płytki. Klocki Cleverclixx mają świetny stosunek jakości do ceny. Płytki magnetyczne Cleverclixx wykonane są z tworzywa ABS. Jest to bezpieczny rodzaj tworzywa sztucznego, który można stosować także do wytwarzania produktów mających kontakt z żywnością. Innymi słowy: jest to plastik bezpieczny dla żywności. Wykorzystujemy ten materiał do produkcji wszystkich naszych klocków magnetycznych. Płytki wytrzymują lata i nie pękają tak szybko, więc są odpowiednim wyborem dla rodzin mających na uwadze troskę o środowisko. Cleverclixx wyróżnia się spośród innych dostępnych na rynku wyjątkowymi rozwiązaniami: świecącym kulodromem Ball Run Dazzling Lights i przestrzennym torem samochodowym Race Track. To uzupełnienie klasycznych zestawów, które przenosi zabawę na inny poziom.

Niezwykłe cechy płytek Cleverclixx

Powierzchnię każdej płytki magnetycznej Cleverclixx zdobią fasetki, dlatego płytki mienią się w świetle. Dzięki fasetkom płytki nie tylko pięknie załamują światło, ale także mniej się rysują, a powstałe podczas zabawy ryski (czego nie da się uniknąć) są mniej widoczne. To wyróżnia płytki Cleverclixx spośród innych dostępnych na rynku. Buduj konstrukcje magnetyczne przy oknie, tak żeby padało na nie słoneczne światło - powstaną wówczas niezwykłe kolorowe refleksy świetlne. Świat wokół stanie się piękniejszy i weselszy. Dzieci po prostu to uwielbiają!

Klocki magnetyczne a bezpieczeństwo

Wasze bezpieczeństwo, zdrowie i dobre samopoczucie jest naszym priorytetem. Wszystkie klocki magnetyczne są nitowane, zgrzewane ultradźwiękowo i wykonane z tworzywa ABS, przeznaczonego do produkcji artykułów mających kontakt z żywnością, oraz odpowiednio mocnych magnesów. Klocki magnetyczne to idealna zabawka dla dzieci w wieku powyżej 36 miesięcy. Podczas zabawy płytkami dzieci mogą puścić wodze wyobraźni i stworzyć swój własny wyjątkowy świat. Klocki magnetyczne doskonale nadają się do budowania rozmaitych konstrukcji. Cleverclixx opracował zestawy pozwalające tworzyć konstrukcje dwu- i trójwymiarowe, w ten sposób pomaga wszechstronnie wspierać rozwój dzieci: począwszy od ćwiczenia motoryki i kształtowania świadomości przestrzennej, na rozwijaniu kreatywności i koordynacji wzrokowo-ruchowej skończywszy. Zabawki Cleverclixx zachęcają do nauki metodą STEAM.

Klocki magnetyczne Cleverclixx do nauki przez zabawę

Odpowiedzialność za przyszłość naszych dzieci, zarówno w wymiarze indywidualnym, jak i społecznym, każe nam troszczyć się o edukację. Płytki Cleverclixx to przede wszystkim zabawka edukacyjna. Gdzie zatem najlepiej zaprezentować tę zabawkę dzieciom? W przedszkolu i szkole. Oferujemy zestawy, z których nauczyciele mogą korzystać podczas lekcji. Dzięki temu dzieci w szkole mogą poznać wiele różnych sposobów uczenia się. To wciąż kształcenie, ale w formie zabawy. W ten sposób proces ten staje się o wiele przyjemniejszy, a dzieci dużo szybciej się uczą. Prowadzisz placówkę edukacyjną? Skontaktuj się z nami i wynegocjuj rabat!

Dlaczego warto wybrać Cleverclixx?

Klocki Cleverclixx są kompatybilne z klockami innych popularnych marek. Kulodrom Cleverclixx i Race Track - tor samochodowy to produkty, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Świecące kulki w kulodromie Cleverclixx od razu stają się ulubionym elementem zabawy z klockami magnetycznymi i nie tylko! Kulki z kulodromu Cleverxlixx same w sobie są świetną zabawką. Podobnie Cleverclixx Race Track, czyli przestrzenny tor samochodowy, po którym mkną specjalne autka - to również wyróżnik tej marki. Cleverclixx to również ludzie, którzy ją tworzą i ich przesłanie. Cleverclixx to europejska marka istniejąca od 2023 roku. Jak mówią jej twórcy: "Troszczymy się o ludzi i pragniemy wzmacniać rodzinne więzy. Wierzymy, że wspólne budowanie i odkrywanie magii Cleverclixx nie tylko sprawi radość całej rodzinie, ale także będzie wspierać rozwój najmłodszych. W ten sposób chcemy dać coś od siebie społeczeństwu i naszej społeczności. Część zysków Cleverclixx chcemy przeznaczyć na edukację dzieci i stworzenie środowiska dla wspaniałej, rozwijającej zabawy. Każde dziecko zasługuje na radość, jaką daje magia Cleverclixx. Dlatego starannie dobieramy światowe organizacje wspierające matki i dzieci".

Cleverclixx – marka europejska

Cleverclixx to belgijska marka istniejąca od 2023 roku. Ich zestawy magnetyczne wysyłane są na cały świat właśnie z Belgii. Wszystkie zestawy Cleverclixx posiadają oznaczenie CE, czyli Conformité Européenne, co oznacza, że produkty spełniają wszystkie wymogi prawne obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

pixel