Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Sleepytroll

( ilość produktów: 4 )

Sleepytroll - najbardziej wszechstronne urządzenie kołyszące dla niemowląt

Sleepytroll to urządzenie stworzone przez norweskiego ojca, którego syn budził się kiedy tylko przestawano go kołysać w wózku. Jego domowej roboty wynalazek wzbudzał takie zainteresowanie, że twórca przeprojektował go, tak by stworzyć dostępny dla wszystkich produkt o świetnym designie, który będzie mógł pomagać zdesperowanym rodzicom na całym świecie.

Dlaczeo Sleepytroll jest tak wyjątkowy?

Wszechstronność

Sleepytroll kołysze zarówno Twój wózek, fotelik samochodowy, hamak dla dziecka czy łóżeczko (z pomocą specjalnych adapterów), dzięki czemu to jedyny wielofunkcyjny baby rocker na rynku.

Czujnik ruchu i dźwięku

Sleepytroll może pracować nieprzerwanie przez 40 min. Jeśli nie chcesz, aby Twoje dziecko było kołysane cały czas, po prostu włącz tryb czuwania i Sleepytroll będzie kołysał się tylko wtedy, gdy Twoje dziecko się przebudzi lub zapłacze.

Wysokiej jakości bateria

Sleepytroll wykorzystuje akumulatory NiMH (bezpieczne do wniesienia do samolotu), który trzyma 8 godzin na maksymalnej prędkości i ładuje się w zaledwie 2 godziny!

Stworzony na trudne warunki pogodowe

Sleepytroll jest stworzony, by przetrwać srogie skandynawskie warunki pogodowe. Z parametrem IPX2 wytrzyma zarówno deszcz, jak i śnieg, od -10 do + 35 stopni.

Duża moc

Sleepytroll to najpotężniejsze urządzenie typu baby rocker na rynku, dzięki dużej mocy i 5 różnych intensywnościach pracy.

Wielokrotnie nagradzany projekt

Dzięki nowoczesnemu i eleganckiemu wzornictwu, Sleepytroll idealnie pasuje do każdego wózka i uchwytu, bez zakłócania wizualnego designu wózka.

Dowiedz się więcej o Sleepytroll z naszego bloga.

pixel