Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Sleepytroll - najbardziej wszechstronne urządzenie kołyszące dla niemowląt

2023-12-04
Sleepytroll - najbardziej wszechstronne urządzenie kołyszące dla niemowląt

Sleepytroll - cudo stworzone w Norwegii

Co robisz, gdy Twoje dziecko po prostu nie chce spać, chyba że je kołyszesz, nosisz lub wozisz w wózku? Modlisz się o coś, co pomoże Tobie i Twojemu dziecku. A jeśli nie ma czegoś takiego? Wymyśl to sam! Tak zrobił zdesperowany i wyczerpany norweski tata, Ståle Flataker.

Sleepytroll - najbardziej wszechstronne urządzenie kołyszące dla niemowląt

Choć okres niemowlęctwa jest bardzo krótki, to jednak lista rzeczy, których możesz potrzebować (bądź które po prostu zechcesz kupić) w tym czasie, często jest bardzo długa. A to wiąże się ze sporymi wydatkami i nierzadko skutkuje brakiem miejsca w domu. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy urządzenie Sleepytroll w taki sposób, by nie potrzebować już niczego więcej. Wyposażyliśmy je w zintegrowany pasek zębaty, dzięki czemu stał się uniwersalnym urządzeniem kołyszącym dla niemowląt.

Pozwól urządzeniu Sleepytroll kołysać:

  • spacerówką,
  • łóżeczkiem,
  • hamakiem dla dziecka,
  • fotelikiem samochodowym.

Sleepytroll i wózek

Sleepytroll pierwotnie był projektowany z myślą o wózku. Można go łatwo przymocować do rączki wózka spacerowego czy z gondolą. Przyciski + i – pozwalają dostosować intensywność bujania do rodzaju wózka i wagi dziecka oraz indywidualnych preferencji. Sleepytroll spełnia wymagania normy IPX2, co oznacza, że można go używać zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Łóżeczko

Niektóre dzieci najlepiej śpią w łóżeczku, dlatego stworzyliśmy adapter do łóżeczka i nakładki na nóżki łóżeczka. Urządzenie Sleepytroll pomoże Twojemu maluchowi zasnąć i przyczyni się do wyregulowania cyklu jego snu, pracując w jednym z dwóch trybów. Możesz wybrać tryb podstawowy lub tryb monitora snu. W trybie monitora snu urządzenie Sleepytroll będzie kołysać łóżeczkiem przez 3 minuty za każdym razem, gdy dziecko zapłacze lub się poruszy.

Fotelik samochodowy

Urządzenie Sleepytroll może również kołysać fotelikiem samochodowym, wystarczy zamocować go bezpiecznie na górnej części rączki fotelika za pomocą zintegrowanego paska. Niemowląt nie należy zostawiać w standardowych fotelikach samochodowych na długo. Nowsze foteliki, takiej jak Cybex Cloud Z, można rozłożyć do pozycji leżącej. W foteliku tego typu Twoje dziecko może być bezpiecznie kołysane przez urządzenie Sleepytroll nawet dłuższy czas. Sleepytroll zapewni Twojemu maleństwu spokój.

Hamak dla dziecka

Dzięki uniwersalnemu paskowi możesz również używać urządzenia kołyszącego Sleepytroll na hamaku dziecięcym. Niektóre hamaki dla dzieci są wyposażone w silnik, ale nierzadko ich cena jest bardzo wysoka, dlaczego więc nie skorzystać z urządzenia Sleepytroll? Po prostu przymocuj je do drążka hamaka i patrz, jak Twój ukołysany maluszek zasypia.

Historia Sleepytroll

Silas, trzeci syn Ståle’a i jego żony, urodził się w sylwestra 2015 roku. Jako dziecko Silas miał problemy ze snem i jego prawidłowym rytmem. Rzadko spał dłużej niż dwadzieścia minut, chyba że był kołysany. Rodzice musieli więc wozić go w wózku lub jeździć z nim samochodem. Dzień i noc. Bez kołysania Silas obudziłby się zbyt wcześnie lub mógłby nawet wcale nie zasnąć. Podczas jednego z takich niekończących się spacerów tata Silasa, Ståle, doszedł do wniosku, że musi być lepszy sposób na usypianie synka. Wtedy właśnie wpadł na pomysł zbudowania automatycznego urządzenia kołyszącego. Był pewien, że możliwe jest sprawienie, by wózek kołysał się sam, bez udziału człowieka.

Po miesiącach wytężonej pracy i wielu burzach mózgów z pomocą szwagra inżyniera przygotował prototyp Sleepytrolla. I zadziałało! Silas spał lepiej i był szczęśliwym, wypoczętym dzieckiem. Ståle w końcu miał trochę więcej czasu i mógł go spędzić z dwoma starszymi synami i żoną. A filiżanka gorącej kawy nigdy dotąd nie smakowała tak dobrze!

Wielu rodziców zwróciło uwagę na urządzenie Ståle’a i zastanawiało się, czy i gdzie można je kupić. Dlatego Ståle nawiązał współpracę z wielokrotnie nagradzanym przedsiębiorstwem zajmującym się wzornictwem przemysłowym, aby dowiedzieć się, jakie zmiany musi wprowadzić w prototypie, by możliwa była produkcja urządzenia. A w 2019 roku, po trzech latach ciągłego udoskonalania i testów, Sleepytroll był wreszcie gotowy do wprowadzenia na rynek. A reszta to historia!

Sleepytroll - kim jesteśmy?

Jesteśmy małą norweską firmą z dużymi ambicjami na skalę międzynarodową! Mamy szczęście, bo możemy mieć wpływ na wszystkie sfery naszej działalności, od rozwoju i marketingu po obsługę klienta i sprzedaż. Dzięki temu jesteśmy pewni, że na żadnym etapie naszej drogi nie tracimy z oczu tego, co dla nas najważniejsze od czasu stworzenia urządzenia Sleepytroll. Obaj jesteśmy ojcami i mamy (łącznie) 5 dzieci w wieku od 1 do 17 lat. Dlatego naprawdę rozumiemy wyzwania związane z rodzicielstwem – szczególnie w przypadku dzieci, które mają problemy ze snem dłuższym niż 20-30 minut. Sleepytroll to dzieło rodziców, stworzone dla rodziców. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w uporaniu się z problemem niedostatku snu.

Odpowiedzialność

Naszym głównym celem jest pomoc zmęczonym rodzicom i dzieciom cierpiącym z powodu deprywacji snu. Ale czujemy się także odpowiedzialni za środowisko i nasz wpływ na nie. Dlatego ciężko pracowaliśmy i pracujemy, aby nasz produkt był wysokiej jakości, nie zawierał toksycznych materiałów i by służył dłużej dzięki możliwości ładowania. Ponadto dbamy o to, by fabryki, w których produkujemy nasze urządzenie Sleepytroll, spełniały wymagania normy SA8000®, która obejmuje przepisy dotyczące pracy dzieci, pracy przymusowej lub obowiązkowej, bezpieczeństwa i higieny pracy, dyskryminacji oraz godzin pracy.

Autor: Sleepytroll

Polecane

pixel