Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Foteliki rowerowe

( ilość produktów: 62 )

HAMAX FOTELIKI ROWEROWE

Kiedy nadejdzie wiosna a tuż za nią lato to ruszają wyprawy rowerowe! Rodzinne wycieczki na rowerze z maluszkiem, który jeszcze samodzielnie nie jeździ na rowerze nie mogą obejść się bez rowerowego fotelika dla dzieci.

Nasz maluch ma do wyboru fotelik rowerowy na przód i tył. To jaki model fotelika dla dzieci na rower wybrać zależy tylko od naszego roweru i tego jak chcemy wozić dziecko. W ofercie sklepu Scandinavian Baby znajdziemy foteliki do roweru THULE - szwedzkiej marki znanej na całym świecie. Możemy wybrać spośród fotelik dziecięcy na rower z przodu lub fotelik dla dziecka na rower montowany na tył roweru. Co ważne każdy z tych fotelików niezależnie od jego montażu przód lub tył jest tak samo bezpieczny, a dziecko w swoim foteliku na rower czuje się komfortowo i bezpiecznie.

Warto przed zakupem sprawdzić czy na nasz rower można zamontować siedzisko rowerowe dla dzieci i móc podróżować naszym rowerem z krzesełkiem dla dziecka.

Fotelik dla dziecka na przód roweru sprawia, że maluch aktywnie uczestniczy w wycieczce rowerowej widząc całą trasę wycieczki i wszystko co dzieje się przed nim. Fotelik na rower do przodu THULE posiada wodoodporne materiały, które można łatwo i szybko wyczyścić, wygodne, regulowane szelki najwyższej jakości i podnóżki o regulowanej wysokości wraz z paskami do trzymania stóp. Można go również używać jako fotelik na rower dla niemowląt i z powodzeniem posadzić tam malucha, który skończył 9 miesięcy. Jednak należy pamiętać, aby jazdę na rowerze z dziećmi poniżej 1 roku życia skonsultować się z pediatrą. Bezpieczeństwo maluszka w siedzisku dla dzieci na rower jest najważniejsze!

Siedzenie dla dziecka na rower montowane z tyłu często posiadają również funkcję odchylania, które jest przydatna, kiedy maluszek zaśnie w swoim siedzeniu na rower dla dzieci. Siedzisko do roweru dla dzieci montowane na tył roweru to dobry wybór dla rodziców, którzy nie mogą pozwolić sobie na montaż krzesełka na rower dla dziecka z przodu roweru.

Krzesełka na rower dla dzieci są przeróżne - zarówno te montowane przodem jak i tyłem. W naszym sklepie Scandinavian Baby dostępne są w neutralnych kolorach zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Siedziska na rower dla dzieci muszą być bezpieczne i wygodne, posiadać regulowane pasy dla dzieci, oparcie na nóżki i dobrze jakby było lekkie tak, aby łatwo i szybko można było zamontować je na rowerze. Foteliki rowerowe montowane z przodu jak i z tyłu to dla malucha, który w nich podróżuje niesamowita przygoda.

Warto również pamiętać, że kiedy nasze dziecko wyrośnie już z fotelika rowerowego montowanego z przodu lub z tyłu warto kupić mu bezpieczny i dobry pierwszy rower, który nie może obyć się bez siodełka dla dzieci na rower - ważne, aby było wygodne i można regulować jego wysokość.

pixel