Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

MiniMeis

( ilość produktów: 16 )

Historia nosidełek MiniMeis

Witaj w świecie MiniMeis, gdzie innowacja spotyka się z rodzicielstwem! Założona w 2013 roku przez trzech tatusiów z wizją umożliwienia rodzicom aktywnego spędzania czasu z dziećmi firma MiniMeis to startup, stojący za nagradzanym wynalazkiem, który pozwala dzieciom siedzieć bezpiecznie na ramionach swoich rodziców - w komforcie i stylu - jednocześnie uwalniając ich ręce.

Nosidełka MiniMeis - zrodzone z pasji

Kiedy zostaliśmy rodzicami, nosiliśmy nasze dzieci na ramionach, tak jak robili to nasi rodzice przed nami. Dzieci zawsze były szczęśliwe, siedząc tam, ale brakowało nam trzech rzeczy: wolnych rąk, bezpieczeństwa i lepszego komfortu dla obu stron.

Zrodził się pomysł: Czy możemy zaprojektować produkt, który umożliwiłby nawet małym dzieciom siedzenie na naszych ramionach w bezpieczny, wygodny i stylowy sposób, jednocześnie uwalniając nasze ręce?

Kierując się kryteriami: kompaktowy, bezpieczny i łatwy w użyciu, rozpoczęliśmy podróż, aby stworzyć najlepsze nosidełko dla dzieci, idealne dla aktywnego współczesnego stylu życia.

MiniMeis - spojrzenie z nowej perspektywy

Następne lata spędziliśmy na tworzeniu prototypów i testowaniu ich z naszymi własnymi dziećmi (i wszystkimi sąsiadami). Wymagało to wielu wysiłków i poświęcenia, aby dotrzeć do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj. To, co nas napędzało, to szerokie uśmiechy dzieci i rodziców testujących nasz wynalazek, nawet gdy produkt nie był jeszcze doskonały.

Było to jak osiągnięcie kamienia milowego, gdy magazyn TIME nazwał MiniMeis jednym z "Najlepszych wynalazków 2019 roku". To, co zaczęło się jako prywatny projekt, teraz zawędrowało do wszystkich zakątków świata.

MiniMeis G4 zostało opatentowane na całym świecie, a rodzina MiniMeis stale się powiększa. Wierzymy, że potrzeby dziecka nie mają granic. Dziś dostępna jest najnowsza, piąta generacja nosidełek: MiniMies G5. Do nosidełek dostępny jest też kompatybilny plecak dla rodziców MiniMeis, który mieści nie tylko nosidełko po złożeniu, ale też inne potrzebne w czasie wypraw z dziećmi akcesoria.

MiniMeis: skandynawska innowacja

MiniMeis powstało, zostało opracowane i przetestowane w Norwegii. To jedyny tego rodzaju produkt, opatentowany globalnie. Nosidełka MiniMeis są rozwijane we współpracy z doświadczonymi partnerami, którzy podzielają nasze wartości i etykę pracy. Jesteśmy dumni z faktu, że cały proces opiera się na zasadach jakości i zrównoważonego rozwoju.

Testowane i udowodnione, Przyjacielu!

MiniMeis zostało przetestowane przez wiele lat, a element bezpieczeństwa zawsze był najważniejszym elementem podczas jego rozwoju. MiniMeis G4 zostało przetestowane i zatwierdzone zgodnie zarówno z europejskim standardem EN-13209-1:2044, jak i amerykańskim standardem ASTM F 2549 14a.

SCANDINAVIAN BABY jako oficjalny dystrybutor MiniMeis ma w swojej ofercie:

  • nosidełko MiniMeis G4
  • nosidełko MiniMeis G5
  • plecak MiniMeis
  • plecak do nosidełka G5
  • daszek przeciwsłoneczny do nosidełka MiniMeis

Mamy nadzieję, że pewnego dnia spotkamy się na przygodzie z MiniMeis!

[nosidełka MiniMeis, plecaki dla rodziców, innowacyjne akcesoria dla rodziców, aktywny styl życia rodziny, norweski design, nosidełka najwyższej jakości, nosidełka gotowe na przygodę]

 

pixel