Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Łóżeczka dziecięce

( ilość produktów: 63 )

Każdy wie, jak ważny dla rozwoju dziecka jest zdrowy, spokojny sen. Niemowlę przesypia przynajmniej kilkanaście godzin w ciągu doby. Sen przychodzi nie tylko w nocy ? krótsze lub dłuższe drzemki w ciągu dnia to  norma u kilkumiesięcznego maleństwa. Dlatego łóżeczko dziecięce to jeden z najważniejszych zakupów podczas kompletowania wyprawki.

Meble dla dzieci oferowane przez sklep Scandinavian Baby są nowoczesne, cieszą oko stylowym designem i uwzględniają potrzeby współczesnych rodziców.  Znajdziemy tu uroczą, przytulną kołyskę marki BabyBjorn, która dzięki delikatnemu bujaniu pomoże ululać maleństwo do snu oraz łatwe do rozłożenia i przenoszenia łóżeczka turystyczne i podróżne w kilku wersjach kolorystycznych a także wygodne łóżeczko Baby Crib marki BabyBjorn. Inną opcją jest model łóżeczka BabyDan dla dzieci 3w1, które może pełnić funkcję łóżeczka, leżaczka i krzesełka do karmienia. To idealny produkt dla rodziców, którze szukają czegoś więcej niż łóżeczko 2w1. BabyDan Angel 3w1 to produkt, które będzie służył maluchowi od urodzenia aż do wczesnych lat szkolnych.

Wszystkie łóżeczka dziecięce są wykonane z materiałów bezpiecznych dla dziecka. Charakteryzują się też niewielką wagą, która umożliwia ich bezproblemowe przenoszenie po całym domu. W naszej ofercie znajduje się też piękna i praktyczna pościel dziecięca idealnie pasująca do każdego łóżeczka dla dzieci.

pixel