Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Bidony

( ilość produktów: 45 )

Niezastąpione w przedszkolu, szkole, na wycieczce na wakacjach czy w trakcie podróży. Bidony! Pomieszczą ulubiony napój malucha i starszaka - wodę, sok lub kompocik. Bez problemu zmieszczą się w plecaku oraz torbie mamy - bez obaw o wylanie się ulubionego napoju. Są szczelne, solidne i nic się z nimi nie stanie. 

W sklepie Scandinavian Baby znajdziecie bidony dla dzieci Herobility oraz Skip Hop bidon. Marka Herobility ma swojej ofercie bidony sportowe idealne dla dzieci powyżej 3 roku życia oraz bidony butelki termiczne, które są odpowiednie na zimne i ciepłe napoje. Butelki termiczne Herobility są odpowiednia dla dzieci powyżej 3 roku życia i dorosłych.

Każdy z bidonów Skip Hop ozdobiony jest sympatyczną twarzą zwierzaka - lisa, nietoperza, pszczółki, pieska, lamy czy jednorożca. Dla dziecka idealne będą bidony z wymienną słomką, Skip Hop bidon sportowy z silikonowym ustnikiem oraz stalowy bidon Skip Hop wykonany ze stali nierdzewnej wyposażony w silikonową słomkę do picia. Bidon do karmienia wykonany ze stali nierdzewnej jest idealny do zimnych i ciepłych napojów. Długo trzyma ciepło herbaty czy soku a latem można pić z niego zimny sok lub lemoniadę. Bidony do karmienia są odpowiednie dla dzieci i dorosłych.

pixel