Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Maty Edukacyjne Dla Dzieci i Niemowląt

( ilość produktów: 28 )

Wasz maluszek szybko się uczy i jest ciekawy otaczającego go świata? Mata edukacyjna dla dzieci to idealne rozwiązanie! W czasie zabawy niemowlę rozwija jednocześnie zmysł wzroku, słuchu i dotyku. Wszystko dzięki kolorowym, mięciutkim i szeleszczącym elementom, które przyciągają uwagę małego odkrywcy i zamieniają pokój w domowy plac zabaw. Różne faktury, barwy i wzory czynią maty edukacyjne dla niemowląt prawdziwymi centrami edukacyjnymi pozwalającymi dziecku samodzielnie poznawać otoczenie już w pierwszych miesiącach życia.

Maty edukacyjne dla dzieci tych nieco starszych również będą miały zastosowanie. Po zdjeciu górnej części maty - pałąku - miękka i przytulna podstawa maty może służyć jako miejsce do czytania ulubionych bajek lub zabaw ulubionymi autkami czy lalkami.

Dostępne w Scandinavian Baby sklep maty edukacyjne Elodie Details oraz maty edukacyjne Skip Hop to bogactwo form i detali. Po skończeniu zabawy można je bez problemu złożyć lub pozostawić w pokoju jako element dekoracyjny. Niezwykle trwałe materiały maty interaktywnej dla dzieci są całkowicie bezpieczne dla maluszka i tworzą idealne miejsce do rozwoju motoryki i zdolności manualnych.

Mata Elodie Details z powodzeniem może służyć również jako miękki i przytulny dywanik w pokoju dziecięcym. Skip Hop mata po zdjęciu górnych pałąków również może pełnić rolę kolorowego dywanika. Wzory i kolor mat obu marek z łatwością dopasujesz do wystroju pokoju swojego dziecka!

pixel