Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Butelki antykolkowe

( ilość produktów: 15 )

Butelki i akcesoria do karmienia sprawiają, że karmienie maluszka jest proste i bezpieczne. Właściwie dobrane butelki do karmienia zapewniają równomierny przepływ mleka, co pozwala zredukować ryzyko kolki niemowlęcej. Tu najlepszym wyborem będą butelki antykolkowe wyposażone w smoczek antykolkowy. W sklepie Scandinavian Baby znajdziesz butelki bezkolkowe Herobility. To produkt, który powinien znaleźć się w wyprawce maluszka.

Butelki są również wygodne do trzymania przez dziecko, długo utrzymują ciepło i występują w wielu pięknych kolorach. Z kolei smoczki antykolkowe dla dzieci, kształtem przypominające brodawkę mamy, pozwalają na płynne i łagodne przejście z karmienia piersią na nowe smaki.

Antykolkowa butelka do karmienia i smoczek dla dziecka to gwarancja pysznych posiłków nie tylko w domu, ale również na rodzinnych wycieczkach. Produkty wykonane są z trwałych i bezpiecznych dla maluszka materiałów, a kilka pojemności do wyboru pozwala na idealne dostosowanie ilości smakołyków do potrzeb naszego dziecka.

Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo Twojego dziecka, kup antykolkową butelkę do karmienia lub smoczek!

pixel