Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Formy płatności i prowizje

Akceptujemy następujące formy płatności:

Zwykły przelew bankowy

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu przelewu). Przy płatności zwykłym przelewem NIE DOLICZAMY DODATKOWYCH OPŁAT. Zamówienia wysyłamy w dni robocze do godz. 16.00.

Płatność za pobraniem

Zapłaty dokonujesz u kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki. Przy płatności za pobraniem doliczana jest opłata 4,99 zł. Zamówienia złożone w dni robocze do godz. 16.00 z opcją płatności za pobraniem wyślemy tego samego dnia.

Szybkie płatności Przelewy24 obsługiwane przez PayPro Spółka Akcyjna

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia za pośrednictwem systemu szybkich płatności obsługiwanych przez Przelewy24. Towar zostanie wysłany do Ciebie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (wpłaty księgowane są zazwyczaj w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu). Zamówienia wysyłamy w dni robocze do godz. 16.00.

Szybkie płatności obsługiwane przez system IAI S.A.

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia za pośrednictwem systemu szybkich płatności obsługiwanych przez IAI S.A. Towar zostanie wysłany do Ciebie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (wpłaty księgowane są zazwyczaj w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu). Zamówienia wysyłamy w dni robocze do godz. 16.00.

Zakupy na raty

Możesz wnioskować o kredyt ratalny na zakup produktów powyżej 100 zł. Szczegóły procesu wnioskowania o kredyt ratalny i kalkulator rat znajdziesz na karcie produktu.

Odroczone płatności

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo. PayPo opłaci twój rachunek w sklepie. Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel. Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

pixel