Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Przyczepki rowerowe dla dzieci

( ilość produktów: 62 )

Współcześni rodzice nie muszą rezygnować ze sportu i aktywności. Wystarczy odpowiedni wózek do biegania (tzw. jogger) lub wielofunkcyjna przyczepka rowerowa. Warto zainwestować w produkt sprawdzony i dobrej jakości takimi produktami na pewno są produkty Thule przyczepki rowerowe dla dzieci. W naszym sklepie Scandinavian Baby znajdziecie najlepsze przyczepki do roweru dla dzieci firmy Thule.

Co to jest wózek rowerowy? To najlepsze rozwiązanie, kiedy nasze dziecko nie potrafi jeszcze samodzielnie jeździć na rowerze a nam rodzicom marzą się wspólne wycieczki rowerowe. Przyczepa rowerowa dla dzieci Thule jest amortyzowana, bezpieczne i wszechstronna. Maluch czuje się w niej wygodnie i bezpiecznie, może podróżować przyczepą Thule już od najmłodszych lat, dzięki hamakowi dla niemowląt. Przyczepki rowerowe dla niemowląt są z pewnością bezpieczne!

Wszechstronność przyczepek rowerowych dla dzieci marki Thule jest ogromna. Po dodaniu obrotowych kółek przyczepka rowerowa Thule zmieni się w wózek i można używać jej jako zwrotnej, miejskiej spacerówki. Duże przednie koło zamieni przyczepkę w wózek do biegania ? sportowego joggera. Również fani sportów zimowych będą zadowoleni ponieważ do przyczepki Thule można zamontować płozy i uprawiać z dzieckiem narciarstwo biegowe oraz ski-tourowe. Thule Przyczepki do rowerów mają więc wszechstronne zastosowanie!

Dla większych rodzin polecamy podwójne przyczepki rowerowe dla dzieci. Takie riksze rowerowe dla dzieci sprawią, że wspólne wyprawy rowerowe będę niesamowitą przygodą. Przyczepka rowerowa wózek jogger dla dzieci w wersji dwuosobowej są tylko niewiele szersze od modeli pojedynczych. W zależności od wersji przyczepki mogą być wyposażone w regulowane amortyzatory, hamulce tarczowe, dodatkowe wkładki poprawiające komfort podróży. Wszystkie Thule przyczepki do rowerów spełniają najostrzejsze europejskie i amerykańskie normy bezpieczeństwa. Zakup przyczepki to nie mały wydatek jednak masz pewność, że ten produkt będą przez twoją rodzinę latami używane. Przyczepki rowerowe pojedyncze Thule i przyczepki rowerowe podwójne Thule to idealne riksze do roweru dla dziecka. W naszym sklepie Scandinavian Baby znajdziesz najlepsze przyczepki rowerowe Thule!

pixel