Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Zabawki do wózka

( ilość produktów: 6 )

Wychodząc z dzieckiem na spacer czy zakupy, trzeba pamiętać nie tylko o spakowaniu zapasowych pieluszek, ubranek i smoczka. Niezbędna będzie także zabawka do wózka, która umili maluchowi czas spędzony w wózku lub foteliku samochodowym, zapobiegając nudzie i marudzeniu oraz da poczucie bezpieczeństwa. Może to być ulubiony pluszak, ale lepiej sprawdzi się zawieszka do wózka, która dzięki specjalnym zapięciom będzie cały czas pod ręką maluszka i nie wypadnie, nie ubrudzi się ani nie zgubi.

Scandinavian Baby oferuje multisensoryczne zabawki do wózka marki Skip Hop, które uatrakcyjnią maluszkowi każdą podróż, dostarczając mu różnorodnych bodźców i dbając o rozwój jego zmysłów, zdolności manualnych i motorycznych. Znajdziemy tu m.in. urocze zawieszki do wózka Bandana Buddies czy sympatyczne zwierzątka-przytulanki Hug and Hide. Szop, lisek, słonik, a może małpka ? każdy z tych bohaterów może zostać najlepszym przyjacielem dziecka! Zabawki posłużą też maluszkowi w domu ? można je przypiąć do maty edukacyjnej.

Większość zabawek do wózka jest odpowiednia dla dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Nieco starszym szkrabom (które ukończyły 6 miesiąc życia) dedykowana jest zabawka do wózka 2w1, czyli multisensoryczny piesek, wyposażony zarazem w pojemnik na drobne przekąski.

pixel