Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Śliniaki, Śliniaczki i Bandanki Dla Dzieci

( ilość produktów: 57 )

Śliniaczki dla dzieci to obowiązkowy dodatek do miseczek, talerzyków i sztućców dla maluchów, które rozpoczynają przygodę z samodzielnym jedzeniem. Taka bandamka dla niemowląt, które po skończonym pół roku życia poznają inne smaki niż mleko mamy będzie niezbędna w trakcie karmienia.

W sklepie Scandinavian Baby znajdziemy szeroki wybór śliniaków dla dzieci producentów Elodie Details, BabyBjorn, Herobility oraz Skip Hop.

BabyBjorn śliniaki utrzymane są w pastelowych neutralnych kolorach odpowiednich dla chłopca i dziewczynki. Kieszonka w śliniaku sprawi, że okruszki wpadną tam gdzie powinny bez obaw, że znajdą się na podłodze. Dla starszych dzieci idealny będzie BabyBjorn - fartuszek z długim rękawem. Śliniaki Elodie Details to śliniaki dla prawdziwych małych dam i dżentelmenów - eleganckie, udekorowane w piękne wzory zachwycą nie tylko rodziców. Śliniaki tej marki dostępne są w kształcie bandamki dla dzieci i jako bandamka dla niemowlaka. Duży śliniak Herobility nie pozwoli, aby maluch podczas jedzenia się ubrudził, a okruszki wpadną do kieszonki. Każdy śliniak Skip Hop ozdobiony jest uroczym motywem zwierzaka.

pixel