Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Modne Torby do wózka dla mam

( ilość produktów: 39 )

Szykując wyprawkę dla niemowlaka, nie możemy pominąć torby do wózka. Dobrze dobrana torba dla dziecka niezwykle ułatwi rodzicom życie podczas wszelkich wyjść z maluszkiem ? na spacer, na zakupy, do przychodni czy w gości. Jakie kryteria musi spełnić? Przede wszystkim musi być bardzo pojemna. Każdy rodzic wie, ile drobiazgów trzeba mieć w zasięgu ręki, wychodząc z dzieckiem choćby na krótko ? pieluszki, mokre chusteczki, przekąski, picie, zabawki, podręczne kosmetyki itp. Do tego oczywiście dochodzą rzeczy mamy, takie jak dokumenty, telefon czy klucze. Torba dla mamy powinna mieć dużą ilość przegródek i kieszonek, które znacznie ułatwią organizację wewnątrz. To przecież nie tylko worki do przechowywania i transportu, ale prawdziwe przyborniki dla mam, w których wszystko musi być w zasięgu wzroku i ręki ? koniec z uciążliwym szukaniem smoczka czy portfela! Torby dla niemowlaka muszą więc pomieścić wszystko!

Torby pielęgnacyjne do wózka należy też oglądać pod kątem jakości wykonania ? musi to być produkt naprawdę solidny i wytrzymały. Oprócz uchwytów do wózka, torba niemowlęca powinna mieć duże uszy, ułatwiające noszenie na ramieniu ? to uczyni ją bardzo uniwersalną. Niektóre dostępne w naszym sklepie torby na akcesoria niemowlęce można błyskawicznie przerobić na plecak. Jest jeszcze jedna ważna cecha idealnej torby ? waga. Im torba na rzeczy dziecka lżejsza sama w sobie, tym lepiej.

Sklep Scandinavian Baby oferuje szeroki wybór modnych toreb i przyborników do wózka, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających mam ? zarówno te praktyczne, jak i estetyczne. Dla minimalistek odpowiednia będzie torba do wózka czarna. Dla mam, które lubią wzory i kolory mamy w swojej ofercie pełną ferie barw. Proponujemy torby dla mam znanych marek takich jak Elodie Details, 7AM oraz znane i lubiane przez wiele mam - torby do wózka Skip Hop.

pixel