Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Kubki niekapki dla dzieci

( ilość produktów: 15 )

Wasz maluszek rozpoczyna przygodę z samodzielnym piciem? Idealnym pomocnikiem będzie kubek niekapek. W sklepie Scandinavian Baby znajdziecie kubki niekapki Herobility. Dostępne w wielu pięknych kolorach. Zarówno mała księżniczka jak i mały książę znajdą swój ulubiony kolor!

Ergonomiczny kształt kubków niekapków sprawia, że idealnie leżą w dłoni dziecka. Dodatkowo posiadają dwa uchwyty do trzymania. Są lekkie, a dzięki drobnym detalom można używać je na wiele sposobów. Kubek niekapek Herobility HeroEcoCup to kubeczek trzy w jednym. Dziecko może używać go jako kubka niekapka lub jako szklanki z uszkami (po zdjęciu pokrywki). Może także skorzystać ze słomki, co sprawi, że picie stanie się prostsze i zabawniejsze. Jest odpowiedni dla dzieci od szóstego miesiąca życia.

Kubek niekapek Herobility HeroSippyCup jest ergonomiczny, posiada odłączane uchwyty z miękkiego materiału, które zapewniają małym rączkom pewny chwyt. Podstawka kubka w kształcie małych stópek i ogonka gwarantuje doskonałą stabilność. Kubeczek Herobility posiada miękki ustnik, który jest idealny dla delikatnych usta, zębów i dziąseł malucha. Więc jeśli kubek niekapek to tylko Herobility!

pixel