Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Leżaczki dla niemowląt

( ilość produktów: 63 )

Ciekawy świata maluszek nie ma ochoty leżeć na pleckach i patrzeć przed siebie całymi dniami. Chciałby widzieć coś więcej, poznawać świat, przyglądać się krzątającej się po kuchni mamie i tacie, który właśnie zabrał się za odkurzanie. Mamy dla Twojej pociechy coś wyjątkowego.

 

Rodzice zastanawiają się przed zakupem - leżaczek dla niemowląt od kiedy? Używać go można już urodzenia dziecka.

 

Leżaczki dla niemowląt szwedzkiej firmy BABYBJORN są eleganckie i bardzo przytulne. Ergonomicznie skrojony materiał leżaczka dla dzieci tworzy przytulną kołyskę dla noworodków i niemowląt. Naturalne, delikatne kołysanie uspokaja i wycisza dziecko, a także stymuluje rozwój motoryczny oraz zmysł równowagi.

 

Z łatwością leżaczek dla dziecka można zabrać ze sobą w podróż - wystarczy go złożyć i zapakować w pokrowiec - zmieni się wtedy w leżaczek turystyczny, z którego dziecko będzie mogło korzystać na wakacjach czy w trakcie pobytu u dziadków.

 

Po odwróceniu siedziska dla niemowlaka leżaczek BABYBJORN zamienia się w komfortowy fotel bujany dla starszych dzieci. Dostępne są również akcesoria do leżaczków, w postaci kolorowych zabawek.

Marka BABYBJORN to znany i ceniony na całym świecie producent leżaczków dla dzieci, nosidełek ergonomicznych oraz innych akcesoriów dla dzieci od urodzenia.

 

A może potrzebujesz czegoś wielofunkcyjnego? Mamy i taką ofertę: Baby Dan Angel to leżaczek, krzesełko i łóżeczko ? 3w1. Idealne dla Twojego maluszka.

pixel