Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Smoczki

( ilość produktów: 35 )

Smoczki dla dzieci to niezbędny element wyprawki każdego maluszka. Ssanie kojarzy mu się z pełnym brzuszkiem, a tym samym pozwala się uspokoić i poczuć bezpiecznie. Niemowlę smoczek traktuje jak swojego przyjaciela, którego zawsze musi mieć blisko. Dlatego tak ważne jest, aby smoczki uspokajające dla niemowląt miały odpowiedni kształt i były wykonane z najwyższej jakości materiału. Dzięki temu zadbamy o komfort i bezpieczeństwo niemowlęcia, które szybciej się uspokoi i słodko zaśnie.

Smoczki dla dzieci szwedzkiej firmy Elodie Details to klasyczne, silikonowe smoczki, odpowiednie dla maluszków już od 3 miesiąca życia. Ich minimalistyczny design i delikatne, pastelowe kolory pozwalają łatwo dopasować je do innych dziecięcych akcesoriów.

Smoczki Elodie Details - opinie rodziców o tych smoczkach mogą być tylko jedne - bardzo dobry produkt, w atrakcyjnej cenie. Ciekawy design i co sezon nowe wzory i kolory oraz szerok gama innych dodatków dziecięcych jak zawieszka do smoczka, kocyki, śpiworki do wózka czy śliniaki.

Każdy oferowany przez nas smoczek dla dziecka ma kształt zalecany przez ortodontów i wykonany jest z bezpiecznych materiałów, gwarantujących komfort maluszka. Każdy rodzic znajdzie model odpowiedni dla małego dżentelmena lub słodkiej księżniczki, a dla bliźniaków idealne będą smoczki w dwupaku!

W naszej ofercie znajdują się również śmieszne smoczki dla niemowląt udekorowane zabawnymi grafikami w korony, wąsy czy uśmiechy, kwiaty lub zwierzęta. Nasz sklep śmieszne smoczki dla dzieci ma dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

pixel