Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Zabezpieczenia do łóżeczek

( ilość produktów: 2 )

|

Aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo, rodzice muszą umieć przewidzieć każdą sytuację, dlatego akcesoria zabezpieczające to jeden z najważniejszych zakupów na wczesnym etapie rozwoju maluszka. Niebezpieczeństwa mogą czyhać na każdym kroku. Nawet wygodne i przytulne łóżko może stać się zagrożeniem ? małe dziecko to prawdziwy wulkan energii, wierci się i dokazuje, wystarczy więc moment nieuwagi, by wylądowało na podłodze. Podobne sytuacje zdarzają się dzieciom także w pierwszym okresie spania w dużym łóżku.

Aby uchronić malucha przed upadkiem podczas radosnych figli czy w czasie snu, warto zainwestować w barierki ochronne do łóżek, czyli zabezpieczenie do łóżka dla dzieci.

Scandinavian Baby oferuje barierki ochronne marki Baby Dan oferuje barierki ochronne marki Baby Dan. Do wyboru mamy barierkę drewnianą oraz składaną, wykonaną ze stali i pokrytą nylonową siatką. Ta druga idealnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale i na wakacjach ? dzięki niewielkiej wadze i możliwości złożenia.

Każda barierka do łóżka dziecięcego ma bardzo łatwy montaż i demontaż. Z jej założeniem do łóżka poradzi sobie każdy.

Wszystkie barierki ? zabezpieczenia łóżka dla dziecka są łatwe zarówno w montażu jak i demontażu, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Takie zabezpieczenie do łóżeczka to produkt, który będzie służył maluchowi latami. Może służyć dzieciom w wieku od 18 miesięcy do 5 lat.

pixel