Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

PåHoj

( ilość produktów: 5 )

Påhoj, czyli 2 w 1: fotelik rowerowy i wózek spacerowy

Odkryj wyjątkową ofertę produktów Påhoj, które ułatwią Ci aktywne spędzanie czasu z dzieckiem na świeżym powietrzu. Nasza marka, wywodząca się z Malmö i założona przez rodzica i projektanta przemysłowego Lycke von Schantz, to kwintesencja połączenia designu i funkcjonalności.

Påhoj powstało z pasji do rowerowych i spacerowych przygód z dziećmi. Inspiracją do stworzenia marki był pomysł Lycke von Schantz, który narodził się podczas projektu szkolnego w Lund, w Szwecji. Od tamtej pory Påhoj zdobyło uznanie rodziców na całym świecie, rozwiązując realne problemy i oferując produkty, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Nasza oferta obejmuje innowacyjne foteliki rowerowe i wózki w jednym, które zdobyły wiele prestiżowych nagród, takich jak nagroda Amazon Innovation Award, iF Gold Award, czy Europejska Nagroda Projektowania Produktu. Produkty Påhoj nie tylko ułatwiają transport z dzieckiem, ale również promują zdrowy tryb życia, inspirowany ideą, że rower powinien być preferowanym środkiem transportu dla każdego.

Dzięki produktom Påhoj możesz cieszyć się wolnością podróżowania po mieście bez zanieczyszczeń, hałasu i emisji CO2. To więcej niż tylko zakup produktu - to inwestycja w zdrowie Twoje i Twojego dziecka oraz środowisko, w którym żyjemy. Wybierając produkty Påhoj, wybierasz komfort, bezpieczeństwo i styl, który sprawi, że aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu stanie się dla Ciebie i Twojego dziecka prawdziwą przyjemnością.

W SCANDINAVIANBABY.pl znajdziesz foteliki rowerowe/wózki spacerowe Påhoj oraz akcesoria Påhoj: daszek przeciwsłoneczny i osłonę przeciwdeszczową.

pixel