Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Bramki na schody dla dzieci

( ilość produktów: 22 )

Twoje dziecko właśnie uczy się chodzić? A może dopiero raczkuje, ale już świetnie sobie radzi i potrafi w kilka chwil znaleźć się w niebezpiecznym dla niego miejscu? Schody to utrapienie większości rodziców. Zanim dziecko stanie się na tyle samodzielnie by przejść z miejsca na miejsce, można spać spokojnie. Ale kiedy jest już tak ciekawe świata, że najchętniej zjechałoby po poręczy, warto zainteresować się zakupem produktów, które zadbają o jego bezpieczeństwo. Idealnym rozwiązaniem będą bramki ochronne dla dzieci, czyli bramki na schody duńskiej firmy BabyDan.

Bramki ochronne na schody tej duńskiej firmy spełniają najsurowsze europejskie normy bezpieczeństwa. Co ważne BabyDan jest dziś największym producentem bramek ochronnych na świecie.

U nas z łatwością dobierzesz model bramki rozporowej odpowiedni do szerokości Twoich schodów tak, aby barierka ochronna na schody dla dzieci pasowała idealnie.

Produkty marki BabyDan to w większości bramki rozporowe na schody ? nie trzeba niczego wiercić, wkręcać czy montować ściennych podkładek. Montaż takiej bramki zabezpieczającej rozporowej jest bardzo prosty. Możesz wybierać spośród bramek na schody drewnianych dla dzieci lub tych w wersji metalowej ? z pewnością wybierzesz taką, która najbardziej pasuje do wnętrza Twojego mieszkania lub domu.

Do bramki rozporowej na schody możesz dobrać również akcesoria takie jak dodatkowe rozszerzenia, dzięki którym bramka ochronna dla dzieci będzie idealnych większych rozmiarów a także adapter do montowania bramki zabezpieczającej barierki dla dzieci oraz uchwyt do montowania bramki zabezpieczającej na schody w nietypowych miejscach.

Zabezpieczenia schodów dla dzieci czy drzwiczki zabezpieczające dla dzieci to nic innego jak bramka schodowa dla dzieci. Warto wiedzieć, że taka bramka bezpieczeństwa dla dzieci jest otwierana i zamykana jedną ręką, a do tego drzwiczki zabezpieczające dla dzieci otwierają się w obie strony i co najważniejsze maluch nigdy ich samodzielnie nie otworzy.

W sklepie Scandinavian Baby znajdziesz również zabezpieczenie kominków przed dziećmi, czyli niezbędne barierki ochronne do kominka. Montując taką barierkę uchronisz dziecko od oparzenia. W swojej ofercie posiadamy również kojce dla dzieci ? co ciekawe w łatwy sposób może zamienić go w bramkę zabezpieczające dla dzieci umożliwiającą zabezpieczenie szerokich przejść, kominka, czy schodów.

Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego dziecka,  kup bramkę ochronną na schody lub barierkę zabezpieczającą na schody dla dzieci.

pixel