Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Yumi Yay

( ilość produktów: 4 )

karuzela YY w promocji

O marce Yumi Yay

Yumi Yay to młoda belgijska marka, która uzupełniła portfolio SCANDINAVIAN BABY o pomysłową karuzelę nad łóżeczko 3w1 oraz wyjątkowe lampki nocne, a wraz z nimi piękną opowieść.

Dlaczego produkty Yumi Yay są wyjątkowe

Yumi Yay zostało założone w Lier (Antwerpia, Belgia) w 2020 roku.

Chcieliśmy stworzyć coś więcej niż tylko produkt – wspólną opowieść. Z tego powodu szukaliśmy inspiracji wśród rodzin. To, na czym rodzicom zależy, to m.in. takie chwile z dziećmi, które pozostaną w ich pamięci na zawsze. Yumi Yay zachęca do celebrowania czasu spędzanego z pociechą, do wejścia w jej świat, ponieważ dzięki temu rodzą się i umacniają łączące ich więzi. Yumi Yay to kolor, zabawa i zwierzęta! To wasza wspólna cudowna historia, którą możecie przeżywać przy łagodnym świetle uroczej lampki nocnej.

Wiemy, że dzieci uwielbiają zwierzęta oraz przedmioty, które są kolorowe. My także! Podzielamy również Twoją troskę o prawidłowy rozwój dziecka. Uważamy, że funkcjonalne wzornictwo może odgrywać tu ważną rolę. Dlatego dbamy o to, aby Yumi Yay na każdym etapie zaspakajało potrzeby dziecka.

Produkty Yumi Yay mogą towarzyszyć maluchowi podczas wielu wyjątkowych chwil, które pozostaną w jego pamięci na całe życie. Projektując je, nieustannie podążamy za dzieckiem, staramy się spojrzeć na otoczenie jego oczami. Chcielibyśmy, aby dzięki temu rodzicowi łatwiej było wejść do wyimaginowanego świata malucha. To właśnie z tego powodu produkty Yumi Yay są tak wyjątkowe! Jesteś gotowy, aby razem z pociechą odkrywać świat niedźwiedzia Billy'ego, małpki Tiki, słonia Ottiego i ptaszka Finna?

Bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój!

Twoje dziecko jest Twoim najcenniejszym skarbem. Dlatego przede wszystkim troszczysz się o jego bezpieczeństwo. Także dla nas jest to priorytet. Używamy najlepszych i najbardziej zrównoważonych dostępnych materiałów. Dzięki temu możemy być pewni, że są bezpieczne i Twój maluch może się nimi bawić tak długo, jak to możliwe.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o marce Yumi Yay i jej produktach, zajrzyj na naszego bloga.

pixel