Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Kojce dla dzieci

( ilość produktów: 3 )

Kojce dla dzieci tych troszkę większych i kojce dla niemowląt ? mniejszych dzieci to gwarancja bezpieczeństwa i wygody maluszka. Każdego dnia zdarzają się sytuacje, w których kojec dziecięcy jest po prostu niezastąpiony ? wizyta niezapowiedzianych gości, przygotowanie posiłku czy odkurzanie i mycie podłóg. Umieszczając dziecko w kojcu, zapewnimy mu bezpieczne miejsce do zabawy, w którym może uczyć się samodzielności i obserwować otoczenie bez bezpośredniego nadzoru rodziców.

Jaki kojec dla dziecka będzie najlepszy? Kojce marki Baby Dan cechuje minimalistyczny skandynawski design oraz łatwy montaż bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Co więcej, te duńskie kojce dziecięce posiadają wygodny i miękki materacyk, co czyni z nich idealne kojce dla niemowląt, które większość czasu spędzają w pozycji leżącej.

Każdy kojec dla dzieci można rozbudować o dowolną ilość dodatkowych paneli i otwieranych bramek, a brak ostrych krawędzi i narożników zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Po zakończeniu użytkowania akcesoria zabezpieczające można wykorzystać jako bramkę ochronną lub osłonę kominka. Kojec dla niemowlaka Baby Dan to najwyższa jakość i troska o bezpieczeństwo najmłodszych.

pixel