Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Wózki spacerowe

( ilość produktów: 56 )

Wózki spacerowe są przeznaczone dla dzieci w wieku od pół roku do trzech lub czterech lat. Mają za zadanie w bezpieczny i komfortowy sposób przetransportować naszą pociechę z jednego miejsca w drugie. Wózki dla dzieci Elodie Details wyróżniają się przede wszystkim nowoczesnym skandynawskim wzornictwem, funkcjonalnością oraz solidną konstrukcją. Po złożeniu spacerówka zajmuje bardzo mało miejsca. Wózek THULE Spring to lekki i kompaktowy wózek ? który możesz samodzielnie spersonalizować według własnego stylu ? wybierając ramę wózka spacerowego oraz daszek w ulubionym kolorze.

Wózki parasolki dla dzieci obecnie zastępują wózki składane jak kanapka ? taki wózek zajmuje mało miejsce, można go złożyć jedną ręką, bez problemu mieści się w bagażniku samochodu lub może być bagażem podręcznym w trakcie podróży samolotem. Taki wózek z łatwością może stać się jak spacerówka turystyczna, która zawsze będzie towarzyszyła nam w podróży.

Zastanawiasz się, na co zwracać uwagę wybierając najlepszy wózek spacerowy dla dziecka? Przede wszystkim bezpieczeństwo i wygodę dziecka. Wszystkie dziecięce wózki spacerowe Elodie Details i THULE posiadają mnóstwo praktycznych udogodnień. Należą do nich m.in. duży kosz na zakupy, dodatkowa torba transportowa, duże koła, rozkładany daszek przeciwsłoneczny, który zabezpieczy dziecko również przed deszczem. Każda spacerówka wyposażona jest również w oparcie z regulowanym kątem pochylenia, wygodny podnóżek i pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Wózki dla dzieci spacerowe to komfort i bezpieczeństwo malucha. 

pixel