Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Nosidełka dla dzieci

( ilość produktów: 50 )

Szwedzkie nosidełka ergonomiczne dla dziecka BABYBJORN zostały zaprojektowane w ścisłej współpracy z pediatrami. Nosidełka dziecięce gwarantują, że nóżki i ramiona dziecka znajdują się w fizjologicznie prawidłowej pozycji. Stabilny panel zapewnia właściwe podparcie dla głowy i szyi dziecka.

BABYBJORN w swojej ofercie ma także produkty dla mniejszych dzieci - nosidełka dla noworodków i nosidełka dla niemowląt. Można w nich nosić dzieci od narodzin aż do trzeciego roku życia.

Nosidła ergonomiczne BABYBJORN są nosidełkami miękkimi ? idealnie dopasowują się do ciała dziecka. Dziecko można nosić z przodu, a także z tyłu ? na plecach rodzica tworząc wtedy nosidełko na plecy dla dzieci.

Noworodka i niemowlę w nosidełku należy nosić z przodu, brzuszkiem do rodzica. Nosidełko dla niemowlaka przodem do świata będzie odpowiednie od chwili kiedy maluszek skończy pół roku. Półroczne dziecko już z powodzeniem można nosić przodem do świata. Dzieci w nosidełku niemowlęcym uwielbiają odkrywanie świata połączone z poczuciem bezpieczeństwa jakie daje rodzic tuż za plecami.

Zmęczonego długim spacerem 3-latka można przynieść z powrotem do domu na plecach - dziecko w nosidełku będzie miała bezpieczną i wygodną pozycję. Każda pozycja zapewnia wyjątkowy komfort i pełne bezpieczeństwo.

Nosidło ergonomiczne BABYBJORN umożliwiają samodzielne przeniesienie dziecka z przodu na plecy rodzica bez wyjmowania go z nosidełka. Szukasz idealnego nosidła dla dzieci? Skorzystaj z naszej oferty.

pixel