Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Yumi Yay - belgijska marka w SCANDINAVIAN BABY

2023-06-21
Yumi Yay - belgijska marka w SCANDINAVIAN BABY

Yumi Yay - belgijska opowieść w świecie marek SCANDINAVIAN BABY

Yumi Yay to młoda belgijska marka, która uzupełniła portfolio SCANDINAVIAN BABY o pomysłową karuzelę nad łóżeczko 3w1 oraz wyjątkowe lampki nocne, a wraz z nimi piękną opowieść. Yumi Yay zostało założone w Lier (Antwerpia, Belgia) w 2020 roku.

Chcieliśmy stworzyć coś więcej niż tylko produkt – wspólną opowieść. Z tego powodu szukaliśmy inspiracji wśród rodzin. To, na czym rodzicom zależy, to m.in. takie chwile z dziećmi, które pozostaną w ich pamięci na zawsze. Yumi Yay zachęca do celebrowania czasu spędzanego z pociechą, do wejścia w jej świat, ponieważ dzięki temu rodzą się i umacniają łączące ich więzi. Yumi Yay to kolor, zabawa i zwierzęta! To wasza wspólna cudowna historia, którą możecie przeżywać przy łagodnym świetle uroczej lampki nocnej.

Yumi Yay - nasza opowieść

Ty i ja razem. To cudowne, że można cieszyć się wspólnymi chwilami, które kiedyś staną się najwspanialszymi wspomnieniami, prawda? Yumi Yay jest całkowicie skoncentrowane na dzieciach i ich potrzebach. Dlatego zachęcamy rodziców (i dziadków) do spędzania czasu razem z ich pociechami (wnukami).

Poznajcie bohaterów Yumi Yay: Otti, Finn, Tika i Billy

Zagłębiliśmy się w dziecięcy świat i zainspirowani nim stworzyliśmy cztery zwierzątka: ptaszka Finna, małpkę Tikę, misia Billy’ego i słonia Ottiego. Każde z nich to odrębna osobowość, inny charakter. Jako zabawne, kolorowe lampki i bohaterowie książeczek do czytania mają do opowiedzenia własną historię. Historię, która pochodzi ze świata dzieci. Yumi Yay jest całkowicie skoncentrowane na maluchach! Nasze produkty są kolorowe, funkcjonalne i bezpieczne dla dziecięcych rączek.

Baw się bezpiecznie z Yumi Yay

Yumi Yay to marka stworzona dla dzieci. Dlatego bezpieczeństwo jest kwestią podstawową podczas pracy nad naszymi produktami. Dbamy o to, aby produkty Yumi Yay były bezpieczne dla małych rączek, buzi i oczu! Jak to robimy? Pomyśleliśmy o wszystkim, co jest wolne od szkodliwych substancji (ftalanów, BPA itp.), silikonie spożywczym, oświetleniu LED, produktach bezprzewodowych. Oprócz tego oczywiście wszystkie nasze produkty uzyskały niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

Projekt dla dzieci i domu

Żegnaj, beżu! Yumi Yay stawia na kolor i zabawę. Dlaczego? Ponieważ niemowlęta i dzieci lubią światło i kolor. Co więcej, choć w innych aspektach nasze projekty także są całkowicie podporządkowane potrzebom dzieci, dodatkowo zadbaliśmy o ich stylową formę. Tak więc nasze produkty sprawią radość dziecku, spodobają się rodzicom i będą dobrze wyglądać w Waszym domu!

Tworzenie więzi

Czytanie bajki na dobranoc przy świetle lampki Yumi Yay przypominającej ulubionego zwierzaka Twojego dziecka jest super! To są właśnie te wspólne chwile, które później staną się wspaniałymi wspomnieniami zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Dzięki Yumi Yay jest miło i przytulnie, a rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie mogą budować relacje z dziećmi, wnukami, siostrzenicami i chrześniakami. Yumi Yay projektując, nie tylko myśli o maluchach, ale także zaprasza rodziców do dziecięcego świata, aby łącząca ich więź stawała się coraz mocniejsza.

FUNkcjonalność

Tworzymy dla dzieci urocze produkty z przydatnymi funkcjami.Nasza lampka jest bezprzewodowa, ma wymienne nakładki i różne tryby świecenia. To niezawodny towarzysz w każdej sytuacji, na przykład gdy Twoje dziecko chce zabrać ze sobą lampkę do łóżka albo podczas kąpieli lubi przygotowywać napoje z pianą w nakładce przypominającej małpkę Tikę. Ale możecie też użyć tej lampki jako oświetlenia w namiocie. Yumi Yay jest wielofunkcyjne i elastyczne! Maluch wyrósł z karuzelki? Czas zamienić ją w zabawkę! Te produkty posłużą Wam jeszcze długo.

Nauka i rozwój

Yumi Yay opracowuje produkty tak, by były atrakcyjne dla dzieci oraz sprzyjały ich rozwojowi. Czytanie książek rozwija bierny i czynny słownik Twojego dziecka, a lampki nocne stymulują zmysł wzroku i dotyku dzięki kolorowym, elastycznym silikonowym nakładkom. Mogą towarzyszyć im historie Ottiego, Finna, Billy'ego i Tiki - dla rodziców to doskonała okazja, by porozmawiać z maluchem o tym, co go interesuje lub trapi.

Zrównoważony rozwój

Przy opracowywaniu produktów zwracamy szczególną uwagę na ich długą żywotność i wielofunkcyjność. Dzięki temu możesz używać swoich produktów Yumi Yay przez lata!

#ourlittlemoments

Dzisiejsze wspólne chwile kiedyś staną się wspaniałymi wspomnieniami. Yumi Yay chce inspirować do świadomego bycia razem. Rodzice i dzieci, dziadkowie i wnuki wraz z kuzynami mogą cieszyć się takimi chwilami już dziś. Czytaj, baw się i śpij z Yumi Yay!

pixel