Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Łóżeczka turystyczne BABYBJORN

( ilość produktów: 7 )

Wygodne i lekkie łóżeczko turystyczne BABYBJORN jest idealne w domu, w podróży, na wakacjach, czy podczas wizyty u dziadków. Rozłożysz je jednym ruchem! Łóżeczko waży tylko 6 kg. Torba, w którą jest zapakowane posiada wygodne uchwyty, dzięki czemu łóżeczko nosi się równie wygodnie jak zwykłą torbę podróżną. Spakowane zajmuje minimum miejsca - to mini łóżeczko turystyczne, które po rozłożeniu jest dużym łóżeczkiem, w którym Twoje dziecko będzie spało wygodnie i miło.

Najważniejsze cechy produkty Babybjorn łóżeczko turystyczne to: szybkość rozłożenia i złożenia łóżeczka, bezpieczne dla dziecka, wyjątkowo delikatny materac w zestawie, lepsza widoczność - łóżeczko wykonane jest z miękkiej i przewiewnej tkaniny mesh, która pozwala dziecku swobodnie oddychać, nawet jeśli twarz dziecka znajdzie się blisko boków łóżeczka, bezpieczne i atestowane materiały oraz łatwe czyszczenie.

Rodzice często między sobą wymieniają się informacjami jakich produktów warto używać przy dzieciach, np. łóżeczko do domu lub łóżeczko turystyczne jakie polecacie? Jeśli szukasz łóżeczka turystycznego lekkiego wybór BabyBjorn LIGHT to najlepszy wybór.

To produkt najczęściej kupowany przez rodziców przed sezonem wakacyjnym. W tym okresie cieszy się ogormnym powodzeniem - BabyBjorn łóżeczko turystyczne. Cena łóżeczka zaczyna się od kilkuset złotych. Łóżeczka turystyczne dla dzieci, które znajdziesz w naszym sklepie, to z pewnością produkt, który będzie służyć latami. 

pixel