Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Zestawy obiadowe dla dzieci i śliniaki BABYBJORN

( ilość produktów: 58 )

Kiedy maluch rozpoczyna swoją przygodę z "dorosłym" jedzeniem z pewnością potrzebne będę mu: śliniak, zastawa dla dzieci - czyli talerzyki, miseczki, pierwsze sztućce, kubeczek i najważniejsze, czyli krzesełka do karmienia. BabyBjorn w swojej ofercie przygotował szereg kolorowych produktów idealnych dla początkujących smakoszy. 

Zestaw obiadowy BabyBjorn to sprytny sposób na szczęśliwe posiłki oraz doskonały pomysł na prezent ? zestaw sprzedawany jest w eleganckim pudełku.

Zawartość zestawu:

  • - Śliniaczek BabyBjorn - wygodny śliniaczek, który łatwo dopasujesz do rosnącego dziecka, dzięki regulowanemu zapięciu na szyi. Wygięta, głęboka kieszonka pomieści to, co spadnie z łyżeczki lub widelczyka, więc wokół malucha będzie dużo czyściej. Śliniak BabyBjorn okaże się niezwykle pomocny podczas nauki samodzielnego jedzenia.
  • Talerzyk - kształt koniczynki i wyprofilowane krawędzie talerzyka ułatwiają dziecku nabieranie pokarmu. Talerzyk zaprojektowano tak, by trudno było chwycić za jego krawędzie i go przewrócić. Gumowe wykończenie od spodu utrzymuje naczynie na swoim miejscu.
  • Łyżka i widelczyk - sztućce z krótkimi trzonkami są idealne dla małych dzieci. Pierścień na trzonku zapobiega przesuwaniu rączki w kierunku jedzenia. Ponadto w trzonkach od spodu znajduje się wyżłobienie, dzięki któremu sztućce nie zsuwają się na dno talerzyka.
  • W zestawie do karmienia BabyBjorn nie mogło również zabraknąć kubeczka. Kształt kubeczka i jego szeroka podstawa zostały tak pomyślane, by naczynie było stabilne i trudno było je przewrócić. Dzięki specjalnie dobranemu tworzywu kubeczek nie wyślizguje się z rączek i dziecku łatwiej jest pić samodzielnie. Półprzezroczysty, matowy plastik pozwala zobaczyć zawartość.

Krzesełko do karmienia BabyBjorn zapewnia dziecku ergonomiczną pozycję podczas siedzenia. Posiada zaokrąglone oparcie, które obejmując plecy dziecka pomaga mu siedzieć prosto i wygodnie.

Wszystkie wymiary krzesełka BABYBJÖRN zostały tak dobrane, aby idealnie dopasować je do wymiarów dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Dodatkowo krzesełko można łatwo dopasować w miarę wzrostu dziecka. Dodatkowo nie zabiera dużo miejsca - składa się jednym ruchem, a po złożeniu ma tylko 25 cm głębokości.

pixel