Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Nocniki i podesty dla dzieci BABYBJORN

( ilość produktów: 22 )

Podesty i nocniki dla dzieci - przydatne w każdej łazience, w której dzieci rozpoczynają przygodę z higieną i czystością. Maluch już od najmłodszych lat powinien uczyć się jak dbać o higienę, jak korzystać z toalety, umywalki czy wanny.

Z pewnością pomocne będą mu w tym m.in wygodny nocnik oraz specjalna deska toaletowa dla dzieci oraz nakładka toaletowa dla dzieci szwedzkiej marki BabyBjorn.

Podest BabyBjorn to produkt przydatny w łazience, w której maluch rozpoczyna przygodę z np. samodzielnym myciem rąk w umywalce. Podest posiada szerokie, antypoślizgowe krawędzie od spodu, zapewniające dodatkową stabilność, jest na tyle lekki, że dziecko samo z łatwością może go przestawiać. Minimalistyczny design i kompaktowy rozmiar sprawia, że zajmuje bardzo mało miejsca w łazience. Łatwy do umycia - podest jest bardzo łatwy do wyczyszczenia, wystarczy go przetrzeć pod bieżącą wodą. Wykonany z bezpiecznych i testowanych materiałów. Maluch pokocha korzystanie w swojej łazience z tego podestu dostępnego w wielu kolorach.

Nocnik BabyBjorn - szwedzka marka w swojej ofercie posiada dwa typy nocników: Smart i nocnik fotelik. Nocnik Smart to nocnik, który w przeciwieństwie do nocnika fotelika nie posiada wysokiego oparcia. 

Oba nocniki szwedzkiej marki BabyBjorn to produkty, które mają praktyczny rozmiar - doskonale łączą w sobie funkcjonalność i komfort, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla małych łazienek. Minimalistyczny design i kompaktowy rozmiar sprawiają, że zajmują bardzo mało miejsca. Są stabilne i komfortowe - ergonomiczny kształt oraz gładkie wykończenie zapewniają pełny komfort użytkowania, nawet gdy dziecko musi spędzić w nim dłuższą chwilę. Szeroka gumowa listwa antypoślizgowa utrzymuje nocnik na miejscu. Łatwe do umycia - Wyjmowana wkładka zapewnia wygodne opróżnianie oraz czyszczenie nocnika. Wykonane z testowanych i bezpiecznych materiałów.

pixel