Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Leżaczki BABYBJORN

( ilość produktów: 62 )

Leżaczek BabyBjorn to produkt, który musi znaleźć się w wyprawce każdego niemowlaka. Zapewnia dziecku przytulne miejsce do zabawy i odpoczynku. Porusza się dzięki naturalnym i spontanicznym ruchom dziecka.

Dziecko bujając się w BabyBjorn leżaczku rozwija zdolności motoryczne oraz równowagę w całkowicie naturalny dla siebie sposób. Dzięki dwustronnemu poszyciu BabyBjorn bujaczek leżaczek może być użytkowany zarówno jako leżaczek jak i fotelik.

Od kiedy? Bujaczek leżeczak jest idealnym rozwiązaniem od okresu niemowlęcego do momentu, w którym dziecko nauczy się stabilnie siedzieć. Waga dziecka od 3,5 kg do 13 kg. Leżaczek bujaczek powyżej 9 kg to dopuszczalna waga dziecka dla najwyższej pozycji oraz dla średniej.

Zabawka do leżaczka BabyBjorn to gadżet, który również przyda się maluchowi. Kolorowa zabawka z pewnością zwróci uwagę dziecka i sprawi, że chwile spędzone w leżaczku będą jeszcze milsze.

Leżaczek bujaczek w opinii lekarzy pediatrów zapewnia prawidłowe podparcie pleców oraz główki dziecka. Leżaczek posiada specjalnie skrojone, materiałowe siedzisko, które dopasowuje się do dziecka, odpowiednio rozkładając jego masę. Odpowiednie ułożenie i wsparcie dziecka jest wyjątkowo ważne we wczesnym dzieciństwie, kiedy maluszek ma jeszcze słabo rozwinięte mięśnie.

Jeśli jako rodzic szukasz leżaczka dla dziecka niemowlaka to wybór leżaczka BabyBjorn - najbardziej znanego leżaczka na świecie jest oczywisty!

pixel