Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Nosidełka BABYBJORN

( ilość produktów: 53 )

DO KAŻDEGO NOSIDEŁKA BABYBJORN ŚLINIAK GRATIS

Nosidełko ergonomiczne BABYBJÖRN to obok leżaczka dla dzieci najbardziej rozpoznawalny produkt tej szwedzkiej marki. Nosidełka BABYBJÖRN są odpowiednie dla dzieci od urodzenia aż do trzeciego roku życia, w zależności od wybranego modelu.

Są miękkie, przyjemne w dotyku i bardzo komfortowe oraz zapewniają zdrową pozycją dla bioderek dziecka. Potwierdza to Międzynarodowy Instytut ds. Dysplazji Bioder wydając pozytywną opinię dla produktu, w którym biodra dziecka mają zapewnione prawidłowe podparcie i są utrzymywane w optymalnej pozycji z nóżkami skierowanymi na zewnątrz. Przyczynia się to do właściwego rozwoju stawu biodrowego, tak ważnego w pierwszych miesiącach życia dziecka.

Noszenie dziecka w nosidełku ergonomicznym BABYBJÖRN już od pierwszych chwil życia sprzyja wzmacnianiu więzi między dzieckiem a rodzicem. Szeroki, wzmocniony pas biodrowy odciąża ramiona i kręgosłup rodzica oraz gwarantuje doskonałą ergonomię podczas noszenia.

Każde nosidełko erognomiczne dla dziecka BABYBJÖRN posiada stabilny panel, który zapewnia właściwe podparcie dla głowy i szyi dziecka. Z nosidełka wraz z rozwojem dziecka można korzystać na trzy sposoby: nosić dziecka przodem do rodzica, przodem do otoczenia lub na plecach.

Samodzielne zakładanie i zdejmowanie nosidełka jest niezwykle proste i zajmuje tylko chwilę. Dzięki regulacji panelu, ułożenia nóg i wsparciu główki dziecko otrzymuje właściwą pozycję i - co najważniejsze - jest mu wygodnie.

pixel