Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Nosidełka BABYBJORN

( ilość produktów: 50 )

Nosidełko ergonomiczne BABYBJÖRN to obok leżaczka dla dzieci najbardziej rozpoznawalny produkt tej szwedzkiej marki. Nosidełka BABYBJÖRN są odpowiednie dla dzieci od urodzenia aż do trzeciego roku życia, w zależności od wybranego modelu.

Są miękkie, przyjemne w dotyku i bardzo komfortowe oraz zapewniają zdrową pozycją dla bioderek dziecka. Potwierdza to Międzynarodowy Instytut ds. Dysplazji Bioder wydając pozytywną opinię dla produktu, w którym biodra dziecka mają zapewnione prawidłowe podparcie i są utrzymywane w optymalnej pozycji z nóżkami skierowanymi na zewnątrz. Przyczynia się to do właściwego rozwoju stawu biodrowego, tak ważnego w pierwszych miesiącach życia dziecka.

Noszenie dziecka w nosidełku ergonomicznym BABYBJÖRN już od pierwszych chwil życia sprzyja wzmacnianiu więzi między dzieckiem a rodzicem. Szeroki, wzmocniony pas biodrowy odciąża ramiona i kręgosłup rodzica oraz gwarantuje doskonałą ergonomię podczas noszenia.

Każde nosidełko erognomiczne dla dziecka BABYBJÖRN posiada stabilny panel, który zapewnia właściwe podparcie dla głowy i szyi dziecka. Z nosidełka wraz z rozwojem dziecka można korzystać na trzy sposoby: nosić dziecka przodem do rodzica, przodem do otoczenia lub na plecach.

Samodzielne zakładanie i zdejmowanie nosidełka jest niezwykle proste i zajmuje tylko chwilę. Dzięki regulacji panelu, ułożenia nóg i wsparciu główki dziecko otrzymuje właściwą pozycję i - co najważniejsze - jest mu wygodnie.

pixel