Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Connetix

( ilość produktów: 19 )

Connetix Tiles, czyli skąd się wzięła jakość klocków magnetycznych Connetix

Firma Connetix Tiles powstała w czerwcu 2019 roku, a stworzyły ją dwie rodziny, których dzieci chodziły razem do szkoły podstawowej. Ich dzieci nie tylko świetnie bawiły się z magnetycznymi klockami, ale również uczyły się podczas tej zabawy, więc rodzice postanowiliy stworzyć ich własną wersję, która byłaby bardziej wytrzymała i bezpieczna, oferując lepszą jakość niż obecne klocki dostępne na rynku. Twórcy marki wciąż uwielbiają budować duże konstrukcje w domu i dzielić się swoimi dziełami ze wszystkimi za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Brea to doświadczona nauczycielka szkoły podstawowej i magister wczesnego dzieciństwa, oraz matka trójki małych dzieci. Brea pasjonuje się uczeniem się przez zabawę i kocha wysokiej jakości zabawki do otwartej zabawy, które rosną razem z dziećmi. Dave jest biznesmenem - po 5 latach pracy w biurach inżynieryjnych jako projektant mechaniki, ma obszerne doświadczenie w produkcji i wysyłce produktów, oraz rozumie, co jest potrzebne, aby wprowadzić na rynek produkt wysokiej jakości. Dave ma dwójkę małych dzieci, które uwielbiają bawić się swoimi klockami Connetix, gdziekolwiek są (tak, zabierają ze sobą zestaw podróżny nawet na obiad).

"Jesteśmy dumni, że oferujemy Ci produkt wysokiej jakości, który Twoje dzieci będą cieszyły się zabawą przez wiele lat.

Klocki magnetyczne Connetix - wschodząca gwiazda zabawek dla dzieci

Connetix to nagradzana, globalnie rozpoznawana zabawka STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics to edukacyjne podejście, które łączy różne dziedziny, rozwijając umiejętności i kreatywność u dzieci). Klocki Connetix są uwielbiane przez dzieci, rodziców i edukatorów na całym świecie. Klocki Connetix dostępne w 59 krajach są innowacyjnymi liderami w zabawie otwartej.

Bezpieczeństwo klocków magnetycznych

Klocki Connetix są wyprodukowane z nietoksycznego tworzywa ABS, wolnego od BPA i ftalanów. Nasze magnetyczne klocki są ultradźwiękowo spawane z dodatkowymi nitami, aby zabawa nimi była bezpieczniejsza dla małych rączek. Wszystkie klocki Connetix przechodzą również rygorystyczne testy, aby spełnić międzynarodowe normy bezpieczeństwa.

Klocki Connetix - nagrody

Innowacyjne pomysły i wyjątkowy asortyment produktówConnetix zdobył globalne uznanie, dzięki czemu otrzymały zarówno nominacje, jak i kilka prestiżowych nagród w branży zabawkowej, w tym nominację do nagrody Zabawki Roku w kategorii Kreatywnej na targach zabawek w Nowym Jorku w 2022 roku oraz nagrodę Zabawki STEAM/Edukacyjnej Roku na Australijskiej Wystawie Zabawek, Hobby i Licencji.

Wysoka jakość klocków Connetix

Klocki Connetix są trwałe i kropka. Connetix to unikalne, sfazowane magnetyczne klocki do budowania, które są mocne, oferują klarowne załamania i posiadają optymalną siłę magnesu, pozwalającą na tworzenie większych konstrukcji.

Klocki Connetix a edukacja

Nasze magnetyczne klocki to wysokiej jakości produkty do zabawy typu open-eneded, czyli dające wiele możliwości wykorzystania. Klocki Connetix rosną wraz z dziećmi podczas zabawy i nauki. Nasze zestawy są ze sobą kompatybilne, co oznacza, że dzieci mogą rozwijać swoje kolekcje i eksplorować nowe sposoby korzystania z magnetycznych klocków w miarę jak rosną i rozwijają się. Marka Connetix tworzy darmowe zasoby, wpisy ekspertów edukacyjnych oraz filmy instruktażowe na stronie internetowej i mediach społecznościowych, które pokazują jak wiele mają możliwości.

pixel