Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Zabezpieczenia łóżek

( ilość produktów: 2 )

Baby Dan barierki do łóżka to drewniana barierka ochronna łóżka oraz składana barierka ochronna łóżka. Obie barierki są niezwykle proste w montażu i demontażu bez potrzeby używania narzędzi. Barierki można wykorzystywać parami, po obu stronach łóżka.

Drewniana barierka ochronna do łóżka Baby Dan nie wymaga składania: wystarczy wyjąć barierkę z pudełka i zamontować ją pod materacem. Wykonana z drewna pokrytego nietoksycznymi środkami. Barierka ochronna pasuje do łóżek, sof, kanap, łóżeczek dla dzieci, które mają miękkie lub twarde podstawy.

Składana barierka ochronna łóżka wykonana z lekkiej, ale mocnej stali i pokryta nylonową siateczką. Górna część barierki ochronnej na łóżko jest dodatkowo zabezpieczona miękką wyściółką, by uchronić dziecko przed urazami. Pasuje do łóżek, sof, kanap, łóżeczek dla dzieci, które mają miękkie lub twarde podstawy.

Barierka ? zabezpieczenie łóżka dla dziecka to produkt, który sprawdzi się idealnie, kiedy dziecko rozpoczyna samodzielne spanie w swoim nowym większym łóżku. Z barierką bez obaw o to, że spadnie z łóżka maluch prześpi całą noc bezpiecznie i wygodnie.

pixel