Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Bramki ochronne

( ilość produktów: 22 )

Bramki rozporowe i zabezpieczające kominki Baby Dan to doskonały sposób na zabezpieczenie schodów, szerokich przejść czy kominków, które choć pięknie wyglądają i dają przyjemne ciepło są niebezpieczne zarówno dla malucha jak i starszaka.

Każda z bramek rozporowych Baby Dan jest łatwa w montażu, a to wszystko za sprawą niezwykle prostych systemów mocujących. Wygląd bramki możemy dopasować do wnętrza naszego mieszkania, wybierając spośród wielu modeli w różnych kolorach.

Bramka zabezpieczająca kominek Baby Dan to produkt, który powinien pojawić się w każdym mieszkaniu czy domu, w którym znajduje się kominek. Taka osłona kominka w postaci bramki jest w pełni regulowana i dopasuje się do kominków o nietypowym wykończeniu. Ochroni nie tylko nieświadomego malucha przed oparzeniem, ale również starszaka.

Bramka na schody zabezpieczająca dla dzieci to produkt, który obowiązkowo musi kupić rodzic, w domu którego są schody i maluch zaczynający raczkować lub stawiać swoje pierwsze kroki.

Bramka rozporowa do drzwi to klasyczna, wygodna bramka ochronna pasująca do każdego wnętrza, a do tego łatwa w montażu. Zgodnie z zasadą Baby Dan prawdziwa bramka rozporowa - nie wymaga wiercenia ani montażu podkładek ściennych. Taka furtka zabezpieczająca dla dzieci nie pozostawi żadnych śladów po jej zdemontowaniu.

Przez wielu bramki ochronne określane są jako "furtki dla dzieci, furtka dla dzieci lub bramki dla dzieci", a ich najbardziej znanym producentem na świecie jest duńska firma Baby Dan.

pixel