Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Zabezpieczenia

( ilość produktów: 12 )

Duńska marka Baby Dan stworzyła szereg zabezpieczeń, dzięki którym rodzic stworzy maluchowi bezpieczny dom. Szafki, szuflady, okna, parapety czy gniazdka elektryczne kryją dla maluchów same ciekawe rzeczy. Jednak dzieci nie wszędzie mogą wejść, zajrzeć i zobaczyć.

Wśród zabezpieczeń dla dzieci dostępnych w Scandinavian Baby znajdziemy zabezpieczenia m.in takie jak blokada okna, drzwi i multilock Baby Dan. Każde z zabezpieczeń jest bardzo proste w użytkowaniu przez dorosłych, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa dzieciom.

Baby Dan - MULTILOCK - blokada uniwersalna to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie da się zamontować innej blokady. Blokada ma formę paska o regulowanej długości (maks. 20 cm) wraz z zatrzaskiem. Nadaje się do wszelkiego rodzaju drzwiczek, lodówek, zamrażarek itp. Nie musisz wiercić w meblach żadnych otworów. Kiedy blokada nie będzie już potrzebna wystarczy ją odkleić.

Wszystkie zabezpieczenia Baby Dan zapakowane są w ekologiczne biodegradowalne pudełka. Wyrzucając takie opakowanie, nie zanieczyszczasz naszej planety szkodliwymi chemikaliami i innymi niepożądanymi substancjami. Instrukcje obsługi dołączone do produktów Baby Dan są drukowane na certyfikowanym papierze, który ? tak jak opakowanie ? jest całkowicie wolny od szkodliwych substancji.

Osłony narożników dostępne w kolorze białym i brązowym to pierwszy zabezpieczający produkt Baby Dan wykonany w 100% z materiałów biologicznych i pochodzących z recyclingu. Osłony mocno przylegają do mebli i nie odpadają. Do montażu nie są potrzebne żadne narzędzia. To idealne rozwiązanie, kiedy nasz maluch rozpoczyna przygodę z raczkowaniem lub pierwszymi samodzielnie stawianymi kroczkami. Warto wtedy osłonić narożniki mebli, stołu czy inny ostrych krawędzi w domu.

Zabezpieczenia do domu marki BabyDan spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące żywności i nie zawierają żadnych szkodliwych chemikaliów. Oznacza to, że dziecko może je wziąć do buzi bez ryzyka zatrucia. Wszystkie produkty zabezpieczające BabyDan zostały przetestowane i otrzymały certyfikat potwierdzający, że nie zawierają bisfenolu A, ftalanów i PVC.

pixel