Babymoose Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Poradnik

Herobility. Wycofanie produktu Sztućce oraz Łyżeczka do karmienia

Firma Herobility otrzymała nieliczne reklamacje dotyczące łyżeczki do karmienia HeroEcoBaby (będącej również częścią zestawu obiadowego HeroEcoFeeding) oraz sztućców HeroEcoBaby, które popękały na drobne części. Ponieważ w takiej sytuacji istnieje ryzyko zadławienia, producent zdecydował się wycofać z rynku wymienione wyżej produkty.

Czytaj więcej
Elodie Details śpiworek do wózka - jaki najlepszy dla dziecka?

Śpiworek do wózka to najlepsze rozwiązanie w jesienne i zimowe dni niezależnie od tego czy nasze dziecko podróżuje w gondoli czy w spacerówce. Śpiworki dla niemowląt i starszaków chronią maluchy przed mrozem, deszczem i wiatrem oraz zapewniają utrzymanie stałej temperatury ciała. Jak wybrać ten najlepszy śpiworek? Sprawdźcie!

Czytaj więcej
Odkryj nowe bambusowe smoczki Elodie!

Nowa ekologiczna linia smoczków dla dzieci Elodie Details to prawdziwa gratka dla rodziców, którym bliskie jest dbanie o środowisko i naszą planetę. Bambusowe smoczki Elodie mają oryginalny wygląd, ortodontyczny kształt i są dostępne w 8 pięknych kolorach w wersji ze smoczkiem lateksowym lub silikonowym.

Czytaj więcej
Thule Sleek - akcja serwisowa

Firma THULE wykryła, że w pewnych okolicznościach może dojść do oderwania się uchwytu od ramy wózka Thule Sleek, co tworzy zagrożenie upadkiem dla dziecka. Prosimy Klientów o kontakt w celu przeprowadzenia akcji serwisowej.

Czytaj więcej
pixel