Babymoose Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przygotuj się do zimy z nowymi akcesoriami BABYZEN!

2021-11-03
Przygotuj się do zimy z nowymi akcesoriami BABYZEN!

Nowe zimowe akcesoria BABYZEN zostały zaprojektowane tak, aby Twoja zima była jeszcze przyjemniejsza! Rękawiczki i narty do wózka oraz ciepły i wygodny śpiworek sprawią, że w tym roku zima będzie ciepła i przytulna! Odkryj zimowe nowości BABYZEN!

Odkryj zimowe nowości BABYZEN!

PROSTE W MONTAŻU

Wystarczy jeden ruch, aby przypiąć narty do przednich kół wózka YOYO i łatwo, bezpiecznie sunąć po śniegu.

Rękawiczki przypięte do rączki wózka YOYO chronią ręce rodzica podczas zimowych spacerów. W razie potrzeby łatwo i szybko wysuniesz ręce, aby zająć się maluchem. Zapięcie na rzepy zapewnia łatwy montaż.

Śpiworek YOYO jest prosty i szybki w montażu - wystarczy przełożyć pasy wózka przez otwory w śpiworku.

PRAKTYCZNE

Narty pasują do wszystkich generacji wózków YOYO we wszystkich konfiguracjach, z wyjątkiem YOYO connect. Po przypięciu nart ramę wózka nadal można bez trudu składać i rozkładać!

Rękawiczki do wózka BABYZEN pasują do wszystkich generacji wózka YOYO.

Ciepły i wygodny śpiworek YOYO dostępny jest w wielu kolorach, które możesz dopasować do swojego wózka. Do każdego śpiworka dołączona jest niewielka torba do przechowywania śpiworka.

CIEPŁE I PRZYTULNE

Rękawiczki do wózka BABYZEN mają wodoodporne wykończenie, więc nie straszna im zła pogoda - śnieg, deszcz i zimny wiatr. Biała „barankowa” podszewka w środku z podwójną warstwą wyściółki daje optymalny komfort i zapewnia ciepło w jesienne i zimowe dni.

Śpiworek BABYZEN jest odpowiedni na każdą pogodę — kaptur można wywinąć na lewą stronę, a górna część śpiworka całkowicie się odpina. W mroźne dni polarowy kaptur ze ściągaczem zapewnia dziecku dodatkową ochronę przed zimnem.

BEZPIECZNE

Nie martw się, że zgubisz rękawiczki! Przypięte do rączki wózka YOYO rękawiczki nie spadną ani nie zsuną się, a wszystko, dzięki zapięciu na rzep.

Śpiworek YOYO można bezpiecznie i szybko wyprać w domu, w pralce w 30°C.

BABYZEN - ZIMOWE AKCESORIA DO WÓZKA
pixel