Babymoose Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BABYBJORN - nowe jesienne kolory nosidełek już dostępne!

2021-09-09
BABYBJORN - nowe jesienne kolory nosidełek już dostępne!

Nosidełka BABYBJORN to najwyższa jakość i wygoda. Są odpowiednia dla dzieci od urodzenia, komfortowe i bezpieczne. Na jesień BABYBJORN przygotował nowe kolory nosidełek. Odkryj je wszystkie w naszym sklepie!

Piaszczyste plaże, kwiaty wiśni i ponadczasowe kropki zainspirowały BABYBJORN do stworzenia idealnego różu, szarego beżu i nadruku w panterkę – nowe kolory nosidełek BABYBJORN zachwycają!

Nosidełko BABYBJORN ONE AIR 3D MESH

Nosidełko ONE AIR 3D MESH zyskało dwa nowe kolory - nadruk w panterkę w ciemnym odcieniu oraz stonowany elegancki Szary Beż.

ONE AIR 3D MESH to nosidełko dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia. Jest miękkie, ergonomiczne i bardzo komfortowe.

BABYBJORN ONE rośnie razem z Twoim dzieckiem. Jest to możliwe dzięki płynnej regulacji szerokości siedziska, wbudowanej wkładce dla niemowlaka, płynnej regulacji podparcia główki oraz wszystkich pasów. Nosidełko ONE oferuje 4 pozycje noszenia, które można samodzielnie zmieniać w prosty i bezpieczny sposób.


BABYBJORN ONE AIR 3D MESH NOWE KOLORY NOSIDEŁEK


Nosidełko BABYBJORN MINI 3D

Dla najmłodszych dzieci w wieku od 0 do 12 miesiąca życia odpowiednie będzie nosidełko MINI 3D. Do dotychczasowych kolorów dołączyły dwa nowe kolory: Zgaszony Róż oraz Szary Beż.

MINI to nosidełko szczególnie przydatne w pierwszych miesiącach życia maluszka, kiedy bardzo potrzebuje być blisko rodzica. Miękkie tkaniny nosidełka delikatnie otulają i wspierają plecki, nóżki i bioderka malucha.

BABYBJORN MINI 3D NOWE KOLORY NOSIDEŁEK


Nosidełko BABYBJORN MOVE

W nowych trzech kolorach: Zgaszony Róż, Szary Beż oraz Panterka dostępne jest nosidełko MOVE. To proste w użyciu, miękkie oraz niezwykle wygodne nosidełko dla dzieci od urodzenia do 15 miesiąca życia.

MOVE to idealny towarzysz krótkiego wyjścia z maluchem oraz dłuższych spacerów. Wbudowane podparcie dla pleców rodzica, ergonomiczny pas biodrowy oraz szerokie szelki z wypełnieniem zapewniają właściwe rozłożenie ciężaru dziecka.

BABYBJORN MOVE NOWE KOLORY NOSIDEŁEK

Odkryj nowe kolory nosidełek BABYBJORN >>

Polecane

pixel