Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Poradnik

Thule Sleek - akcja serwisowa

Firma THULE wykryła, że w pewnych okolicznościach może dojść do oderwania się uchwytu od ramy wózka Thule Sleek, co tworzy zagrożenie upadkiem dla dziecka. Prosimy Klientów o kontakt w celu przeprowadzenia akcji serwisowej.

Czytaj więcej
Powrót do szkoły z Elodie Details!

Choć lato w pełni to czas powrotu do szkoły i przedszkola zbliża się wielkimi krokami! Z Elodie Details powrót do szkoły we wrześniu będzie o wiele łatwiejszy - wybierz plecak, termos lub kolorową czapkę w super cenie!

Czytaj więcej
Herobility - wymiana nakrętek termosów HeroTermos

Firma Herobility wykryła, że niewielka partia nakrętek termosów HeroTermos, wyprodukowanych przed lutym 2019 roku, nie spełnia wymogów jakościowych. Prosimy Klientów o kontakt w celu wymiany nakrętki na nową, poprawioną wersję. Wymiana i przesyłka są bezpłatne.

Czytaj więcej
Elodie Details - kolekcja EAT - już dostępna!

Odkryj najnowszą kolekcję EAT od Elodie Details! Produkty z serii EAT umilą posiłki każdemu dziecku. W kolekcji znajdziesz m.in. trzyczęściowy zestaw obiadowy składający się z miseczki, talerzyka oraz kubka, eleganckie sztućce, łyżeczki do karmienia z włókna bambusowego oraz bawełniane serwetki ozdobione uroczym haftem. Produkty już dostępne w naszym sklepie!

Czytaj więcej
Bezpieczny sen dziecka. O czym należy pamiętać?

Sen odgrywa ważną rolę w życiu każdego dziecka. Nasze pociechy, kiedy śpią odpoczywają, regenerują swoje siły i rosną! Jak sprawić, aby maluch był bezpieczny podczas snu? Sprawdźcie porady dr. Marka Branderburga, lekarza medycyny ratunkowej, eksperta ds. bezpieczeństwa dzieci i autora książki pt. Baby Safe.

Czytaj więcej
pixel