Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Torby dla mam

 

Torby dla mam

 

Pieluszki są dla dzieci, torebki – dla mam!

Dlaczego potrzebujemy specjalnej torby przeznaczonej do noszenia pieluszek?

Ta kwestia zawsze interesowała. Sporo też myśleliśmy nad tym, gdy nasze dzieci korzystały z pieluszek. I mówiąc szczerze, nie sądzimy, byśmy nie mogli się bez niej obejść. W tamtym okresie potrzebowaliśmy przede wszystkim torby, którą można wygodnie zawiesić na wózku i która pomieści wszystko, czego potrzebujemy, by zmienić dziecku pieluszkę. Oczywiście, liczba wewnętrznych przegródek i wytrzymałość są istotne. Ale czy naprawdę to znacząco odróżnia specjalne torby od tych „zwykłych”, których używa tak wiele mam? Nie całkiem. Zdaniem Elodie Details niemniej ważnym wyróżnikiem tych toreb powinno być to, jak oceniasz swój wygląd, nosząc je.

 

                  Torba dla mamy elodie            

To właśnie inspirowało projektantów Elodie Detals, gdy tworzyli torby dla mam. Żadna z nich nie jest wyłącznie torbą na pieluszki, której używałabyś jedynie w tym krótkim czasie, gdy niemowlęce akcesoria są najważniejszą rzeczą, jaką musisz mieć przy sobie. Wszak radość z zakupu jest dużo większa, gdy wysoka jakość łączy się z wielością zastosowań. Kupując jedną rzecz, zaspakajasz wiele potrzeb – to się po prostu opłaca. A kto tego nie lubi?


Każda z toreb dla mam Elodie Details sprawdzi się jako torba na laptopa czy na wyjazd weekendowy, także jako torba sportowa na siłownię. A nawet jako torebka na szalony wypad do miasta. Wyglądają, i powinny wyglądać, naprawdę stylowo.

 

Uniwersalne także jest ich wyposażenie. Podkładka do przewijania może służyć jako świetna poduszka do siedzenia, np. w plenerze. Natomiast kieszenie termiczne bez problemu utrzymają temperaturę nie tylko mleka, ale także Twojej zimnej coli. Wielozadaniowość – tak to się nazywa!

A dlaczego często wykonane są ze skóry? Ponieważ skóra starzeje się ładniej, a my nie chcielibyśmy, byś porzuciła tę torbę, gdy tylko minie „pieluszkowy” sezon. Byłoby naprawdę szkoda!

 

 

pixel