Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

smarTrike

( ilość produktów: 12 )

smarTrike - więcej niż hulajnogi i rowerki

Marka smarTrike została stworzona, aby zapewnić rodzicom narzędzia potrzebne do stworzenia opiekuńczego, aktywnego i inspirującego środowiska dla swoich rodzin. Dziś rodzice komunikują się ze swoimi dziećmi w znacznie bardziej bezpośredni sposób niż kiedyś, prowadząc je przez dzieciństwo jako partnerzy. Naszą wizją jest dostarczanie innowacji, inspiracji i radosnego, aktywnego stylu życia każdej rodzinie na świecie.

Naszą misją jest pomaganie rodzicom w łatwym zachęcaniu dzieci do prowadzenia aktywnego trybu życia już od najmłodszych lat, aby mogły tworzyć bardziej pewne siebie i radosne rodziny. Naszym celem jest ułatwienie kontaktu między rodzicami i dziećmi w całym tym procesie, poprzez wyposażenie zarówno dzieci, jak i rodziców w narzędzia umożliwiające poruszanie się po drodze rozwoju, cieszenie się tymi wspólnymi niepowtarzalnymi momentami dzieciństwa i pokonywanie pojawiających się wyzwań.

Inteligentne projektowanie smarTrike

Zależy nam na mądrym rozwoju i dostosowywaniu się do zmian we wszystkim, co robimy. Dlatego wszystkie nasze produkty są wielofunkcyjnie i projektowane na wiele etapów rozwoju.

Zrównoważony rozwój smarTrike

Rozumiemy znaczenie ochrony świata, w którym żyjemy. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty były modułowe i trwałe, zbudowane tak, aby służyły Twojej rodzinie przez lata.

Inspirująca aktywność

Tworzymy nasze produkty tak, aby jak najwcześniej inspirować do wciągającej zabawy, ponieważ rozumiemy nieskończone korzyści płynące z aktywnego dzieciństwa.

Co sprawia, że ​​smarTrike jest wyjątkowy?

smarTrike wyróżnia się przemyślaną konstrukcją, opatentowanymi funkcjami kierowania i innowacyjną technologią - jedyne hulajnogi rosnące razem z dzieckiem!

W jaki sposób smarTrike inspiruje do działania?

smarTrike tworzy produkty, które już od najmłodszych lat zachęcają dzieci do aktywności w domu lub na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody.

W jaki sposób SmarTrike zapewnia bezpieczeństwo w swoich innowacyjnych konstrukcjach?

smarTrike stawia na bezpieczeństwo poprzez testy i wysokie standardy. Nasze produkty są wyposażone w zabezpieczenia, które zapewniają Twojemu dziecku pełne bezpieczeństwo. PS Tylko nie zapomnij o kasku!

W jaki sposób smarTrike przyczynia się do rozwoju dziecka?

Produkty smarTrike zostały starannie zaprojektowane, aby stymulować zdolności motoryczne, koordynację i rozwój poznawczy małych dzieci.

Co sprawia, że ​​smarTrike jest marką zaufaną wśród rodziców?

Reputacja smarTrike związana z niezawodnością, innowacyjnością i zadowoleniem klientów sprawia, że ​​jest to zaufany wybór rodziców na całym świecie, a ponad 20 milionów rodzin korzysta codziennie z naszych produktów.

smarTrike w SCANDINAVIAN BABY

SCANDINAVIAN BABY jest wyłącznym dystrybutorem marki smarTrike w Polsce. W naszej ofercie znajdują się:

  • smarTrike - Hulajnoga 4w1- Xtend Ride-on
  • smarTrike - Hulajnoga 3w1 Xtend Scooter
  • smarTrike - Rowerek 3w1 - Xtend Bike

smarTrike - Hulajnoga 4w1- Xtend Ride-on rośnie z dzieckiem od ukończenia 12 miesięcy do 12 roku życia. Na początku służy jako jeździk kierowany przez rodzica, potem jako rowerek biegowy do balansowania, a następnie jako hulajnoga, która towarzyszyć dziecku przez wiele lat, bo ma innowacyjną platformę o zmiennej długości i regulowaną kierownicę, więc dopasowuje się do rosnącego dziecka.

smarTrike - Hulajnoga 3w1 Xtend Scooter jest wyposażona w deck z 3-stopniową regulacją długości, aby rosła wraz z dziećmi przez całe dzieciństwo - od mniej więcej 3 do 12 lat.

smarTrike - Rowerek 3w1 - Xtend Bike to najlepszy sposób, aby nauczyć dzieci jeździć na rowerze. Rowerek Xtend łatwo zmienia się z rowerka biegowego w rower z pedałami, dzięki czemu nauka jazdy na rowerze sprawi Twoim dzieciom radość i satysfakcję.

pixel