Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Rowerki biegowe, hulajnogi

( ilość produktów: 77 )

Pierwszy i najlepszy rowerek dla dziecka

W scandinavianbaby.pl uwielbiamy ułatwiać życie rodzinom. Wiemy jak ważna jest dziś aktywność na świeży powietrzu i jak wiele emocji w rodzinach wzbudza nauka jazdy na rowerze. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz wyselekcjonowaną ofertę rowerków i hulajnóg dostosowanych do różnych grup wiekowych, zapewniając najlepsze dopasowanie do potrzeb i umiejętności Twojego dziecka, ale też wyjątkowe rozwiązania "rosnące razem z dzieckiem", dzięki którym jeden zakup starcza na kilka lat i może służyć dziecku na różnych etapach rozwoju. To rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. A do tego bez zbędnego stresu. Przekonaj się, że nauka jazdy na rowerze może być przyjemnością dla całej rodziny!

Jeżeli szukasz rowerka dla 2-latka albo Twój maluch jest w okresie kiedy jeździk to już za mało, a rower jeszcze za dużo, to wybierz rowerek biegowy. Rowerki balansowe to świetny wybór dla najmłodszych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą. Dzięki lekkiej konstrukcji i ergonomicznemu designowi, rowerek ten wspiera naukę koordynacji, równowagi i pierwsze samodzielne jazdy. Rowerek biegowy dla dziecka ułatwia naukę umiejętności potrzebnych do późniejszego pedałowania, w naturalny sposób przygotowując dziecko do jazdy na klasycznym rowerze z pedałami.

Rowerek biegowy dla maluchów jest lżejszy niż rower z pedałami, co jest istotne w przypadku najmłodszych, którzy do tej pory wprawiali w ruch jedynie własne ciało. Rowerek biegowy nie ma pedałów, bo napędem w nim są nogi. Jednocześnie zapewnia dziecku podparcie. Właściwie dobrany rowerek pozwala dziecku siedzcemu na siodełku swobodnie oprzeć całe stopy i odpychać się nimi od ziemi - ruch ten przypomina bieganie, do czego nawiązuje nazwa rowerka dla najmłodszych. Na takim sprzęcie dziecko czuje się swobodnie, bo stopy mają kontakt z podłożem i dzięki temu bez strachu nabiera wprawy w ruchach naprzemiennych, operowaniu kierownicą, zapoznaje się z prędkością, wyczuwa moment na hamowanie i wzmacnia mięśnie potrzebne do wprawienia w ruch maszyny z pedałami.

Podobne zadania mają spełniać rowerki dla 3-latków czy dla 4-latków. W tym okresie szybkiego wzrostu i rozwoju umiejętności dziecka polecamy rowerki, które mają regulowane siedziska i kierownicę oraz bezpieczne i wygodne uchwyty. Pierwsze rowerki biegowe czy balansowe pomagają dzieciom rozwijać koordynację i pewność siebie podczas jazdy, zapewniając przy tym mnóstwo radości.

Jeśli chcesz, żeby pierwszy pojazd równie dobrze sprawdził się jako rowerek dla 5-latka albo i dłużej, wybierz taki, który będzie nadążał za wzrostem i szybkim rozwojem umiejętności Twojego dziecka. W naszej ofercie znajdziesz solidne i innowacyjne rowerki, które rosną razem z dzieckiem, dostosowując się do jego wzrostu i poziomu zaawansowania. W tym innowacyjne rowerki z wydłużaną ramą i takie, które z rowerka biegowego łatwo przekształcisz w rowerek z pedałami. Wszystkie dostępne u nas rowerki łączą funkcjonalność z atrakcyjnym designem, dzięki czemu każde dziecko będzie z dumą korzystać ze swojego nowego pojazdu.

Jeździk, hulajnoga czy rower - nie musisz wybierać

Nie możesz zdecydować czy najlepszy dla Twojego dziecka będzie jeździk, hulajnoga czy rowerek biegowy? Hulajnoga i rower w jednym to rozwiązanie, które łączy zalety wszystkich tych pojazdów. Dzięki przemyślanemu projektowi, "hulajnogi-rowerki" - 2w1 (albo nawet 3 czy 4w1) z naszego sklepu umożliwiają szybkie przełączenie między funkcjami, dostarczając dziecku wiele radości i wszechstronnej zabawy oraz możliwości rozwoju. Po prostu wybierz pojazd, który najlepiej odpowiada na potrzeby Twojego dziecka i całej Waszej rodziny.

Pierwsza hulajnoga dla dziecka

Hulajnoga to nie tylko wspaniała zabawa, ale również świetny sposób na rozwijanie koordynacji i aktywność na świeżym powietrzu. Na scandinavianbaby.pl znajdziesz hulajnogi dla dzieci marek premium, jak smarTrike czy Scoot & Ride, które łączą w sobie bezpieczeństwo, trwałość i nowoczesny design oraz innowacyjne rozwiązania.

Rowerek-hulajnoga, czyli najnowsze wynalazki dla rodzin

Rowerek-hulajnoga to innowacyjna opcja dla dzieci, które tak uwielbiają różnorodność w swoich zabawach. Produkty smarTrike czy Scoot & Ride umożliwiają łatwe przejście między funkcją rowerka biegowego a hulajnogą, oferując wszechstronność i elastyczność od Waszych potrzeb. Dzięki regulowanym elementom i solidnej konstrukcji, rowerki hulajnogi z naszej oferty dostosowują się do dynamicznie rosnących potrzeb Twojego dziecka, zapewniając mu mnóstwo frajdy na świeżym powietrzu i to przez lata, a nie jeden sezon.

Dla jakiego wieku jest rowerek biegowy-hulajnoga?

Rowerek biegowy i hulajnoga w jednym to nowatorskie połączenie, stworzone z myślą o wszechstronnej zabawie i nauce. Modele marek smarTrike czy Scoot & Ride, umożliwiają łatwe dostosowanie pojazdu do różnych aktywności, oferując dziecku zarówno stabilność rowerka biegowego, jak i mobilność hulajnogi. Na początku, już od 12 miesiąca życia służą jako jeździk sterowane przez dziecko albo rodzica, potem jako rowerek biegowy, a później w łatwy i szybki sposób przekształcają się w hulajnogę. Niektóre modele mogą rosnąć razem z dzieckiem od pierwszego roku nawet do 12 lat! Wybierz rowerek biegowy - hulajnogę, aby zapewnić swojemu dziecku jeszcze więcej możliwości zabawy na świeżym powietrzu i to na lata. Jeżeli nie wiesz czy wybrać rowerek/hulajnogę smarTrike czy Scoot and Ride, to zobacz nasze porównanie.

Bezpieczeństwo na hulajnodze i rowerku

Wyselekcjonowana oferta w scandinavianbaby.pl to gwarancja, że wybierasz spośród marek premium i najwyższej jakości produktów. Nie zapomnij jednak, że trwała konstukcja, solidne uchwyty i duże, stabilne koła to nie wszystko - nie zapomnij o elementach odblaskowych i kasku. Skompletuj kask do nowego rowerka lub hulajnogi.

Wybierając rowerek czy hulajnogę na scandinavianbaby.pl, masz pewność, że inwestujesz w bezpieczny, solidny i atrakcyjny produkt, który dostarczy Twojemu dziecku wiele radości i wsparcia w jego rozwoju. Jeden zakup starczy Wam na długo, a potem możecie przekazać go kolejnemu dziecku. To rozwiązanie oszczędza pieniądze i środowisko.

pixel