Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

THULE Chariot - FAQ - Zmiana marki

Kiedy nastąpi zmiana marki?

Zmiana marki nastąpi 1 października 2013 r. niemal na całym świecie. W Niemczech w 2014 roku wózki będą jeszcze dostępne równolegle pod markami Chariot i Thule, zaś w Kanadzie zmiana marki nastąpi na początku 2015 r.

 

Czy firma Thule oferuje serwis i pomoc techniczną dla wózków dziecięcych marki Chariot?

Firma Thule zapewnia obsługę wózków dziecięcych marki Chariot, a części zamienne też będą dostępne. Aby uzyskać pomoc, należy zwrócić się do lokalnego sprzedawcy lub do działu obsługi klienta firmy Thule.

 

Czy produkty różnią się teraz, gdy markę Chariot zastąpiła marka Thule?

Produkty nie uległy zmianie. Wprowadzamy jedynie ulepszenia i zestawy adaptacyjne dla wszystkich wózków dziecięcych.

 

Czy gwarancja na wózki dziecięce marki Chariot jest nadal ważna?

Tak, będziemy honorować wszystkie gwarancje na produkty marki Chariot, jeśli spełnione są nasze obecne wymagania gwarancyjne. Gwarancja nie uległa zmianie.

 

Dlaczego marka Chariot została zmieniona na Thule?

Od roku 2011 Chariot jest częścią grupy Thule. Największą marką w tej grupie jest Thule. Powstała w 1942 roku w Szwecji i jest znakomitą marką znaną na całym świecie. Pod hasłem „Bring your life” firma Thule oferuje szeroki wybór produktów, dzięki którym łatwiej zabrać ze sobą sprzęt oraz inne potrzebne przedmioty, gdy wybierasz się do ulubionych miejsc i chcesz aktywnie spędzać czas. Thule rozumie Twoje pasje i Twój aktywny styl życia lepiej niż jakakolwiek inna firma. Logiczną konsekwencją była więc zmiana nazwy wózków dziecięcych Chariot na Thule. Chariot zostanie zachowane jako nazwa produktu, ale marka zmieni się na Thule.

pixel