Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Nosidła turystyczne

( ilość produktów: 4 )

 

Ergonomiczne turystyczne nosidełko dla dziecka THULE jest niezastąpione w trakcie długich wypraw. W opinii wielu rodziców nosidło THULE to produkt, który przydaje się w wakacje, w trakcie podróży, zwiedzania. 

Nosidełko turystyczne dla dzieci jest wygodne dla malucha. Dziecko ma w nim dużo miejsca i bez problemu może się w nim nawet się zdrzemnąć. W trakcie górskich wypraw sprawdzi się świetnie, również dobrze poradzi sobie w trakcie krótszych wycieczek. Dzięki dużym możliwościom regulacji nosidło turystyczne może być noszone na zmianę przez oboje rodziców. 

Przeszkodzą w używaniu nosidełka nie będzie także zła pogoda i opady deszczu - dzięki osłonie przeciwdeszczowej nakładanej na turystyczne nosidełko. Przezroczyste okienka w osłonie chronią dziecko przed warunkami pogodowymi, jednocześnie pozwalając mu obserwować krajobraz.

Cena nosidełka turystycznego THULE zaczyna się powyżej tysiąca złotych - to produkt, który będzie służył rodzinie przez lata. Z jego wyboru z pewnością każdy rodzic i maluch będzie zadowolony!

pixel