Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

iCandy

( ilość produktów: 52 )

Marka iCandy - więcej niż wózki

iCandy to uznana brytyjska marka wózków, krzesełek i innych akcesoriów dziecięcych jakości premium. Oferując wózki, które łączą innowacyjne funkcje, bezpieczeństwo i styl, iCandy jest wyborem dla rodziców, którzy szukają najwyższej jakości i niezawodności dla swojego dziecka. Ich produkty mają aż 5-letnią gwarancję.

Utalentowany zespół iCandy z siedzibą w Wielkiej Brytanii konsekwentnie przesuwa granice zarówno w zakresie projektowania produktów, jak i zrównoważonego rozwoju, tworząc szeroką gamę stylowych, funkcjonalnych i wysokiej jakości wózków dziecięcych, krzesełek do karmienia i akcesoriów. Wszystko zostało starannie zaprojektowane, aby doskonale pasowało do stylu życia współczesnego rodzica.

iCandy - wózki dla pokoleń

Od kultowego wózka iCandy Peach, który oferuje potrójną funkcjonalność: wózek pojedynczy, podwójny lub bliźniaczy, przez nowy model Core z innowacyjną funkcją zmiany rozstawu osi i oświetleniem LED, do iCandy MiChair - wielofunkcyjnego krzesełka do karmienia, które zmienia się w pięknie wykonany mebel dla Twojego dziecka, iCandy zabezpiecza cykl życia każdego produktu na przyszłość, dzięki czemu rośnie wraz z każdą rodziną, a później służy kolejnym. iCandy kładzie duży nacisk nie tylko na bezpieczeństwo ale też ekologię i zrównoważony rozwój. Nie chcemy, żeby wózek z drobną awarią lądował na śmietniku - wręcz przeciwnie: chcemy, by drugie czy trzecie dziecko mogło z tego wózka korzystać, żeby ich produkty funkcjonowały w drugim obiegu i żeby to było cały czas w 100% bezpieczne. Wózki mają służyć jak najdłużej, marce zależy, żeby można było je naprawiać i wymieniać poszczególne części.

Misja iCandy

Cztery podstawowe zasady iCandy to: Jakość, Innowacje, Dziedzictwo i Styl. To one nieustannie napędzają pragnienie konsekwentnego tworzenia produktów, które są zarówno piękne na zewnątrz, jak i dopracowane do perfekcji w środku. Każdy produkt iCandy jest doskonale skonstruowany, aby zapewnić najwyższy standard bezpieczeństwa, jakości i innowacji, a jednocześnie wyrażać indywidualny styl.

Jakość

Zapewnienie najwyższej jakości produktów z gwarancją bezpieczeństwa jest integralną częścią DNA iCandy. Rygorystyczny program testów gwarantuje, że każdy element jest zbudowany z myślą o trwałości, dając Ci pewność, że wybierasz i inwestujesz w najlepszy wózek dla siebie i swojej rodziny. Wybierając iCandy, jesteśmy pewni, że wybierasz to, co najlepsze. Dlatego zapewniamy aż 5-letnią gwarancję na całą naszą gamę wózków.

Dziedzictwo

Założona w 1933 roku jako firma rodzinna w londyńskiej dzielnicy mody prawie 90 lat temu, iCandy rozpoczynała jako firma zajmująca się projektowaniem i produkcją mody, pracując z materiałami najwyższej jakości. iCandy zdaje sobie sprawę, że obowiązki firmy wykraczają poza mury fabryki; poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność za dbanie o dobre samopoczucie rodzin podczas ich rodzicielskiej podróży. iCandy to firma rodzinna, a nasza firma to rodziny.

Innowacja

nnowacyjność jest istotą iCandy i tym co czyni markę wyjątkową, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także na całym świecie. Wewnętrzny zespół projektowy iCandy z siedzibą w Wielkiej Brytanii nie akceptuje ograniczeń w zakresie projektowania i inżynierii. O naszym zaangażowaniu w tworzenie produktów, które przekraczają granice, świadczy fakt, że iCandy jest jedyną marką wózków dziecięcych, która otrzymała nie jedną, ale dwie nagrody Queen’s Awards; zarówno dla handlu międzynarodowego, jak i dla innowacji.

Styl

Mając swoje korzenie w londyńskiej scenie modowej i projektowej ruchu Art Deco, styl i dziedzictwo są widoczne w każdym produkcie iCandy. Wyjątkowa stylistyka, luksusowe tkaniny i najnowocześniejsza estetyka skutkują produktami, które są natychmiast rozpoznawalne jako iCandy. Zespół zajmuje się tworzeniem wózków, które odzwierciedlają wyjątkowe poczucie stylu; idealne połączenie zaawansowanego technologicznie wyrafinowania i komfortowego życia.

Cieszymy się, że możemy powitać Cię w rodzinie iCandy i nie możemy się doczekać, aby towarzyszyć Ci od samego początku Twojej najwspanialszej przygody.

W SCANDINAVIAN BABY znajdziesz całą gamę wózków iCandy Peach 7 i iCandy Core we wszystkich kolorach. Zobacz jakie możliwości oferują wózki iCandy: od pojedynczych, podwójnych i rok po roku, po wózki bliźniacze.

iCandy: od naszej rodziny do twojej.

 

pixel