Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Gry Planszowe i Edukacyjne Dla Najmłodszych

( ilość produktów: 23 )

Spędzając wolny czas w gronie rodzinnym, można łączyć przyjemne z pożytecznym. Po jakie wartościowe rozrywki możemy sięgnąć wspólnie dzieckiem? Oczywiście, po różnego rodzaju gry! Gry planszowe dla dzieci to przecież wspaniała zabawa, która wciąga także dorosłych. Większość gier zainteresuje maluchy już w wieku 3 lat. Na początek można sięgnąć po klasyki takie jak Chińczyk. Świetnym pomysłem jest kultowe Domino, które uczy koncentracji i poprawia spostrzegawczość. Cała rodzina będzie się też rewelacyjnie bawić przy grze Skojarzenia, która wymaga nie tylko wyobraźni, ale także umiejętności planowania i strategicznego myślenia. Podstawową wiedzę na temat ludzkiej anatomii odkryje przed dzieckiem magnetyczna układanka Ciało człowieka.

Gdy dziecko skończy 4 lata, warto sięgnąć po gry memo, niezastąpione w ćwiczeniu pamięci, uwagi i spostrzegawczości. Gry edukacyjne dla dzieci to wspaniały sposób na rozwinięcie w maluchu podstawowych cech przydatnych w szkole i w życiu codziennym ? takich jak pamięć, koncentracja, zmysł obserwacji czy umiejętność kalkulacji. 

W sklepie Scandinavian Baby znajdziemy też gry zręcznościowe. Jenga pozytywnie wpływa na koordynację ruchową i koncentrację, powodując przy tym mnóstwo śmiechu. Gra piłka nożna pozwoli maluchowi zaznać sportowych emocji i poczuć się jak gwiazda footballu. Z kolei gra Rybki to świetna propozycja dla rodzeństwa, która urozmaici kąpielowe rytuały.

pixel