Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Zabawy w ogrodzie i ogród w domu z Kid's Concept

2024-04-17
Zabawy w ogrodzie i ogród w domu z Kid's Concept

Kiedy nadchodzą ciepłe dni warto zachęcić malucha do spędzania czasu na zewnątrz i zabawy - samodzielnej lub wspólnej, razem z rodzeństwem, kolegami czy rodzicami. Zabawa jest ważną częścią rozwoju dziecka, a poprzez zabawę dzieci uczą się, rozwijają swoje umiejętności społeczne i poznają świat.

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych! Z nowymi zabawkami Kid's Concept, które sprawdzą się nie tylko w domu ale również w ogrodzie, parku, na plaży czy placu zabaw będzie to łatwe! Twój maluch może zostać ogrodnikiem, kucharzem, który przyrządza pyszne dania w kuchni błotnej czy zrobić tor przeszkód z tunelem do zabawy a po skończonej zabawie odpocząć czy nawet uciąć małą drzemkę w namiocie. Możesz również zaangażować dziecko do pomocy Tobie i wspólnego sadzenia kwiatków czy pielenia chwastów - dając maluchowi zadania do wykonania, a następnie chwaląc je za wysiłek i włożoną pracę - dziecko poczuje się ważne, zaangażowane i pomocne.

Zabawa w kuchni błotnej to marzenie każdego malucha- błoto, woda, garnki, liście, trawa - wiadomo, że brudne dziecko to szczęśliwe dziecko! Do tego taczka, narzędzie ogrodowe, akcesoria kempingowe i gry - na nudę nie ma tu miejsca!

Jednak kiedy pogoda za oknem nie pozwoli na zabawę na świeżym powietrzu, nie martw się - zabawki Kid's Concept z nowej kolekcji odnajdą się w Twoim domu. Namiot Kid's Concept świetnie sprawdzi się jako miejsce na bazę w domu, zamek księżniczki czy zamek rycerza - tu ogranicza Cię tylko wyobraźnia Twoja i Twojego dziecka.

Wieczorem na wyciszenie przed snem świetnie sprawdzą się planszowe gry dla dzieci, które rozwijają dziecko zarówno fizycznie, jak i umysłowo oraz rozwijają jego motorykę, zdolność koncentracji oraz pomagają wyćwiczyć pamięć i rozwinąć wyobraźnię. Z Kid's Concept nie ma nudy!

Polecane

pixel