Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Kid's Concept

( ilość produktów: 252 )

Kid's Concept - drewniane zabawki, meble dziecięce i dekoracje do pokoju dziecięcego

SCANDINAVIAN BABY jest oficjalnym dystrybutorem marki Kid's Concept. Ta kultowa już, szwedzka marka od 2007 roku tworzy drewniane zabawki, które doskonale komponują się z meblami i elementami wyposażenia wnętrz. Przy ich powstawaniu kładzie się szczególny nacisk na wyjątkowy design, zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo i radosną zabawę.

Designerskie zabawki i akcesoria dla dzieci

Drewniane zabawki Kid's Concept wyróżnia wyjątkowy skandynawski design, wysoka jakość i wielofunkcyjność. Zaprojektowane w minimalistycznym stylu i stonowanej kolorystyce są uniwersalne, kreatywne i edukacyjne, stanowiąc doskonały element przestrzeni do zabawy w duchu montessori. Przeczytaj więcej o marce Kid's Concept

Zabawki Kid's Concept zachwycają swoim designem i kolorystyką - po zabawie równie dobrze sprawdzają się jako dekoracje. Zostały stworzone w odpowiedzi na potrzeby rodzin, by produkty wyposażenia wnętrz, meble dziecięce i zabawki tworzyły harmonijną całość.

Ekologiczne drewniane zabawki

Marka Kid's Concept unika plastiku i wykorzystuje zrównoważone materiały, a w swojej filozofii podkreśla, że zrozumienie aspektów środowiskowych jest priorytetem, dla dobra naszych własnych i przyszłych pokoleń. Świadomy wybór materiałów dokonywany jest już na etapie projektowania, tak by funkcjonalność i trwałość szły w parze. Wszystkie zabawki są uniwersalne, zachęcając do urozmaiconej zabawy zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Produkty są wysokiej jakości, trwałe i ponadczasowe, żeby mogły być przekazywane młodszemu rodzeństwu i później funkcjonowały w drugim obiegu.

Kreatywne, edukacyjne drewniane zabawki

Drewniane zabawki Kid's Concept aktywnie wspierają kreatywne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, rozwój zdolności poznawczych i twórczych, wyobraźnię przestrzenną, koncentrację, umiejętności społeczne, a przy okazji również motorykę małą i koordynację ręka-oko. Twórcy już od etapu projektowania zwracają uwagę na to, by unikać plastiku, a wykorzystywać certyfikowane materiały przyjazne środowisku i dzieciom. Dowiedz się więcej o tym co wyróżnia produkty Kid's Concept i jak powstają.

Drewniane zabawki Kid's Concept

W ofercie Kid's Concept znajdują się między innymi drewniane zabawkowe kuchnie i stoły z narzędziami dla małych majsterkowiczów, bujaki, jeździki, drewniane instrumenty, zestawy do odgrywania ról, drewniane puzzle i układanki oraz gry i namioty.

pixel