Babymoose Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wózek spacerowy na wakacje

2018-04-20
Wózek spacerowy na wakacje

Podróżowanie z maluchem to przyjemne i satysfakcjonujące doświadczenie, jeśli przed wyjazdem wszelkie zmartwienia i problemy zostawicie za sobą. I nie zapominajcie, że dopóki dziecko ma jedzenie, wodę i kogoś kochającego do przytulenia, ma wszystko, czego naprawdę potrzebuje. Będziecie zaskoczeni, jak szybko maluchy dostosowują się do nowego otoczenia. W gruncie rzeczy to mali odkrywcy.

 

Niezależnie od tego, czy podróżujecie samochodem, pociągiem, statkiem czy samolotem, przyda się Wam wózek mniejszy od tego, którego używacie na co dzień.

 

Najlepsza spacerówka na podróż to taka, która:

 

  1. szybko i łatwo się składa,

  2. nie zajmuje dużo miejsca po złożeniu,

  3. jest lekka i dobrze sobie radzi na wszystkich nawierzchniach (plaża, kostka brukowa, w budynkach).

  4. ma pojemny kosz na zakupy (na wakacjach zakupy są kluczowe).

 

Ważne jest także, by oparcie wózka dało się położyć (mnóstwo czasu będziecie przecież spędzać poza domem i dziecko często będzie drzemać w wózku).

 

Prawdopodobnie żaden wózek spacerowy nie spełni wszystkich wymagań, ale można zbliżyć się do ideału. Zatem jeśli szukacie spacerówki, najpierw spróbujcie określić, co z waszego punktu widzenia jest absolutnie konieczne, a z czego możecie zrezygnować.

 

Spacerówka Elodie Details Stockholm Stroller 3.0

 

Stockholm Stroller może być wózkiem, jakiego szukacie. Wyróżniają go nie tylko wspomniane wyżej funkcjonalne rozwiązania ułatwiające podróżowanie z maluchem, ale także elegancki daszek, który osłania dziecko przez słońcem i chroni przed promieniowaniem UV (filtr SPF50). Wózek parasolka Elodie Details Stockholm Stroller składa się łatwo, jedną ręką. A jego kółka są większe od kółek typowych wózków spacerowych, dlatego na większości nawierzchni prowadzi się go bez trudu. Do wózka dołączony jest pokrowiec, w którym można go przewozić, np. w bagażniku samochodu. Funkcjonalność tej spacerówki z pewnością szybko docenicie. Ale tym, co sprawi Wam szczególną radość, będzie stylowe wykończenie i dbałość o detale, np. pokryte skórą rączki. Wszak wakacje są po to, by się rozpieszczać i poczuć luksusowo. Podróżowanie w dobrym stylu to wspaniały początek. Szczęśliwych podróży!

pixel